PF 2018

Dne 23. prosince 2017 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality.

V Mostě a v Meziboří se hrály Vánoční turnaje

Dne 20. prosince 2017 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Stolní hokejisté měli i v předvánočním čase pestrý program. Na mostecké 15.ZŠ se uskutečnil tradiční Vánoční turnaj tříd. Ve třech věkových kategoriích startovalo dvacet jedna třídních družstev. Vítězství v nejstarší kategorii vybojoval tým 9.B (V.Balšán, P.Kavický, L.Doležal, J.Lejsek), v kategorii 4.-6.třídy vyhrála 5.A (L.Havlák, D.Kučera, J.Čekel) a mezi nejmladšími zvítězila 3.B (O.Čermák, A.Rybinskiy, M.Pokorný, D.Nguyen). Svou tradici už má i mezibořský šprtcový Vánoční rodinný turnaj. Letos zvítězili otec a syn Kaprhálovi. Do Českého poháru z tohoto turnaje nejvíc bodů zapsal Jan Chládek Jun. Další akce jsou naplánovány až na druhou polovinu ledna.

Třetiligový pohár pro Sharks 4.ZŠ Most

Dne 13. prosince 2017 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Vítězem Severočeského třetiligového poháru se stalo družstvo Sharks 4.ZŠ Most. Druhé místo obsadilo SVČ Most a třetí byl pořádající oddíl Real Draci 18.ZŠ Most. Vítěz základní části 3.ligy, družstvo Lišáci Most, k finálovému turnaji nenastoupil.

V mezibořské základní škole proběhlo litvínovské místní kolo Ligy škol. Medailové umístění: 1. ZŠ Janov „B“, 2. ZŠ Meziboří „A“, 3. ZŠ Janov „A“.

V tomto týdnu se koná tradiční Vánoční turnaj tříd 15.ZŠ Most, v příštím týdnu pak Vánoční turnaj rodinných dvojic v Meziboří. Další soutěže budou následovat až v roce 2018 :)