Stolní hokejisté v Modřicích bez bodu

Dne 19. února napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Po Českém poháru jednotlivců odstartovaly úvodním kolem také billiard-hockeyové soutěže družstev. V letošní sezóně čeká na BHC StarColor Most hned sedm prvoligových kol, dva zápasy s každým soupeřem a velmi pravděpodobně také již tradiční boj o udržení prvoligové příslušnosti. K prvnímu kolu vyrazili mostečtí do Modřic, kde hladce podlehli domácím Dragonům 5:13. Také v zápase proti ostravským Šprtmejkrům mostečtí tahali od začátku za kratší konec. Ve čtvrté směně se mosteckým sice povedlo vyrovnat na 8:8, závěr zápasu ale opět patřil Ostravě, která zvítězila 11:9. Z Modřic se tak BHC StarColor Most vrátil na úvod ligy bez bodu.

Přečíst celý článek

Hrálo se o Pohár SVČ Most

Dne 12. února napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Stolní hokejisté se utkali o Pohár SVČ Most v billiard-hockeyi šprtci. Až na sporé výjimky v něm nastoupili pouze místní hráči a hráčky. Podle předpokladů se nejvíce dařilo zástupcům prvoligového BHC StarColor Most, kteří obsadili prvních pět míst. Zvítězil Ondřej Müller. V kategorii starších žáků vyhrál Jan Matuščín, rovněž z BHC StarColor Most. Trofeje pro nejlepší v kategoriích ženy a mladší žáci si odnesli Šárka Jeníčková (Real Draci 18.ZŠ Most) a Ondřej Matura (Netopýři Most).Tuto sobotu vyrážejí mostečtí stolní hokejisté do Modřic k úvodnímu kolu 1. ligy družstev billiard-hockeye šprtce.Z výsledků Poháru SVČ Most: 1. Ondřej Müller, 2. Petr Henych, 3. Patrik Purket, 4. Michal Justra, 5. Dalibor Frýba (všichni BHC StarColor Most), 6. Pavel Alexandrov (Šprtmejkři Ostrava), 7. Jan Matuščín (BHC StarColor Most), 8. Lukáš Fedič (Praha), 9. Ondřej Matura (Netopýři Most), 10. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most), atd.

Henych v Modřicích bronzový

Dne 30. ledna napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

K turnaji nejvyšší kategorie cestovali hráči billiard-hockeye šprtce na jižní Moravu. Do Modřic vyrazili především muži a junioři, jimž šlo o první výraznější bodové zápisy do Českého poháru. V konkurenci stovky účastníků si z mosteckých zástupců nejlépe vedl Petr Henych, který obsadil třetí příčku. Solidní výsledky zaznamenali také Ondřej Müller (17.), Dalibor Frýba (20.) a Patrik Purket (24.).
Hráči a hráčky žákovské věku se utkali v SVČ Most v krajském kole Ligy škol. Zvítězil tým z Janova ve složení Michal Hanko, Petr Sivák, Lukáš Gabčo. Do celostátního finále, které proběhne v dubnu v Meziboří postupují dále ZŠ Meziboří a 4.ZŠ Most.
V nejbližším programu mají stolní hokejisté Pohár SVČ Most. Uskuteční se právě v SVČ, v sobotu 10.února a soutěžit se bude v billiard-hockeyi šprtci a v air-hockeyi.

  • Modřický kvartál – Český pohár, kat. ČP36: 1. Vít Vondál (BHK Ice Queen Boskovice), 2. Jaroslav Frankl (BHC Dragons Modřice), 3. Petr Henych, …, 17. Ondřej Müller, 20. Dalibor Frýba, 24. Patrik Purket, 50. Michal Justra, 62. Matyáš Vaníček, 64. Jozef Matuščín, 83. Jan Matuščín (všichni BHC StarColor Most)
  • CorroTech Liga škol – oblastní kolo: 1. – ZŠ Janov „A“, 2. – ZŠ Meziboří, 3. – 4.ZŠ Most, 4. – 18.ZŠ Most, 5. – ZŠ Janov „B“, 6. – 15.ZŠ Most, 7. – 3.ZŠ Chomutov „A“, 8. – 3.ZŠ Chomutov „B“

Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

1.liga družstev

so 10. března 2018 PRAHA

Ikona Informace Informace

(Český pohár - ČP36)

so 31. března 2018 ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Ikona Informace Informace

Liga škol - finále

so 7. dubna 2018 MEZIBOŘÍ

Ikona Informace Informace

(Český pohár - Expres)

ne 8. dubna 2018 MEZIBOŘÍ

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí