Jan Matuščín vítězem Severočeského poháru ve šprtci

Dne 4. ledna napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Vítězstvím v Poháru United Energy VI. si Jan Matuščín (BHC StarColor Most) zajistil celkové prvenství v regionálním seriálu – Severočeském poháru 2021 v billiard-hockeyi šprtci. Celkem se v rámci této série odehrálo dvacet dva turnajů a zapojilo se 163 hráčů a hráček. S koncem roku byl ukončen také Severočeský pohár družstev, do nějž nastoupila družstva složená převážně z hráčů žákovské kategorie. Vyhrál tým s názvem ČerníPanteři.CZ. Formálně byla také ukončena Šprtcová korespondenční liga. Její zápasy se hrály naposledy na začátku května, od té doby se již naštěstí opět hrají řádné soutěže a další zápasy tak nepřibyly. Vyhrál Vojtěch Černý.

Přečíst celý článek

PF 2022

Dne 23. prosince 2021 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality.

Billiard-hockey club Most, z.s. přeje všem krásné Vánoce a šťastný rok 2022.

Tři tituly mistra republiky ve šprtci

Dne 16. prosince 2021 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Domácí prostředí Střediska volného času Most svědčilo stolním hokejistům při mistrovství ČR v billiard-hockeyi šprtci. Billiard-hockeyový šampionát nesl pořadové číslo 41. V prestižní kategorii mužů zvítězil Jakub David z Boskovic. Zopakoval tak svůj triumf z roku 2017, kdy se mistrovství konalo rovněž v SVČ Most. Z místních zástupců byl nejlepší překvapivě, ale zaslouženě Jozef Matuščín (BHC Most) na osmém místě. V elitní desítce jej na devátém místě doplnil Ondřej Frýba (BHC StarColor Most). V kategorii žen po dramatickém průběhu soutěže vyhrála Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most). Pro mosteckou hráčku šlo o druhou zlatou z mistrovství ČR, tu první získala ještě v kategorii mladší žáci před šesti lety. V mládežnických kategoriích, na jejichž organizaci přispěl i Ústecký kraj, měli mostečtí hned několik medailových želízek. Mezi juniory bral Jan Matuščín (BHC StarColor Most) bronz. V kategorii mladších žáků suverénní jízdou vyhrál Dalibor Sem (BHC StarColor Most).