Hrálo se o Pohár SVČ Most

V po 12. února 2018 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Stolní hokejisté se utkali o Pohár SVČ Most v billiard-hockeyi šprtci. Až na sporé výjimky v něm nastoupili pouze místní hráči a hráčky. Podle předpokladů se nejvíce dařilo zástupcům prvoligového BHC StarColor Most, kteří obsadili prvních pět míst. Zvítězil Ondřej Müller. V kategorii starších žáků vyhrál Jan Matuščín, rovněž z BHC StarColor Most. Trofeje pro nejlepší v kategoriích ženy a mladší žáci si odnesli Šárka Jeníčková (Real Draci 18.ZŠ Most) a Ondřej Matura (Netopýři Most).Tuto sobotu vyrážejí mostečtí stolní hokejisté do Modřic k úvodnímu kolu 1. ligy družstev billiard-hockeye šprtce.Z výsledků Poháru SVČ Most: 1. Ondřej Müller, 2. Petr Henych, 3. Patrik Purket, 4. Michal Justra, 5. Dalibor Frýba (všichni BHC StarColor Most), 6. Pavel Alexandrov (Šprtmejkři Ostrava), 7. Jan Matuščín (BHC StarColor Most), 8. Lukáš Fedič (Praha), 9. Ondřej Matura (Netopýři Most), 10. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most), atd.