Na 15.ZŠ Most se hrály Vánoční turnaje

V pá 21. prosince 2018 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Na mostecké 15. základní škole se odehrály v předvánočním čase dva turnaje v billiard-hockeyi šprtci.

Zimní pohár StarColor byl zařazen do Českého poháru 2019 jako nejnižší kategorie Expres a stal se kořistí zkušeného Petra Henycha. Výborné druhé místo obsadil Petr Vlasák z pořádající 15.ZŠ Most. Třetí příčku si do Roudnice nad Labem odvezl Aleš Mrázek.

Vánoční turnaj tříd v billiard-hockeyi šprtci je letitou tradicí 15.ZŠ Most. Letos v jednotlivých kategoriích zvítězily výběry 3.A (Adam Dang, David Kašpar, Michal Horvath, Adam Alferi, Michal Frýbert), 6.A (David Kučera, Lukáš Havlák, Aleš Veselý), 8.B (Jakub Hrdý, Miroslav Suchomel, Adam Šindelář).

Další soutěže čekají stolní hokejisty až na konci ledna. Hrát se bude v SVČ Most, nejprve v pátek 25. ledna oblastní kolo a o den později finále 20. ročníku Ligy škol v billiard-hockeyi šprtci. Program je doplněn o otevřené turnaje ve šprtci, air-hockeyi a v táhlovém hokeji Chemoplast.