Loučení s první ligou

Dne 13. listopadu napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

V sedmém kole nastoupil tým BHC StarColor Most v domácím prostředí Střediska volného času Most proti družstvům BHK IQ Boskovice a Gunners Břeclav. V případě úspěchu si mohl ještě odpoutat od ligového dna. Oba zápasy mostecký celek sice dobře rozehrál, jejich koncovky ale nezvládl a podlehl Boskovicím 7:9 a Břeclavi 7:8. V lize tak končí mostečtí poslední. Po deseti sezónách v nejvyšší soutěži bude mostecký tým v příštím roce nastupovat ve druhé lize. Z mistrovského titulu se raduje WIP Reklama Dobrá Voda. Druzí jsou Dragons Modřice a třetí Šprtmejkři Ostrava.

Souběžně s ligou první se rovněž hrály zápasy regionální ligy třetí. Jejím vítězem je tým Real Draci 18.ZŠ Most, druhé je SVČ Most a třetí Netopýři Most. V příští sezóně bude třetí liga nahrazena regionální pohárovou soutěží.

V aktuální programu billiard-hockeyistů je 39. mistrovství republiky jednotlivců. To proběhne v sobotu 24. listopadu v Boskovicích.

Přečíst celý článek

Hrálo se o Pohár města Meziboří

Dne 4. listopadu napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

V závěrečném turnaji Českého poháru jednotlivců 2018 v billiard-hockeyi šprtci se bojovalo v mezibořské základní škole o Pohár města Meziboří. Šlo nejen o úspěch v turnaji, na jehož organizaci finančně přispělo město Meziboří, ale především o poslední možnost získat body pro postup na mistrovství ČR.

Po šesti turnajových kolech se z vítězství radoval ostřílený borec z týmu Dragons Modřice Jaroslav Frankl. Druhé místo obsadil junior Jiří Dohnal (BHC Dobrá) a třetí byl Pavel Alexandrov reprezentující ostravské Šprtmejkry. Těsně pod stupni vítězů se umístila trojice hráčů BHC StarColor Most v pořadí Michal Justra, Ondřej Frýba, Petr Veis. Trofeje v jednotlivých kategoriích si odnesli Jan Matuščín (st.žáci – BHC StarColor Most), Ondřej Matura (ml.žáci – Netopýři Most) a Valentina Grimmová (ženy – Real Draci 18.ZŠ Most).

Přečíst celý článek

Dvě vysoké prvoligové prohry

Dne 27. října napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

V šestém kole první ligy družstev nastoupil BHC StarColor Most v Dobré Vodě u Českých Budějovic proti domácímu celku a brněnskému Doudeen Teamu. V obou zápasech tahal za kratší konec a výsledkem jsou dvě poměrně vysoké porážky. Zatímco proti Dobré Vodě, která si s předstihem zajistila již třináctý titul mistrů republiky, prohra 8:15 odpovídá rozložení sil, zápasu s Doudeen Teamem, který naopak neprožívá žádnou oslnivou sezónu, by slušel vyrovnanější průběh. Brněnský celek byl ale jednoznačně lepší a zvítězil 12:6. V aktuální tabulce je Most poslední s dvojbodovou ztrátou na Břeclav.

Poslední prvoligové kolo odehrají mostečtí za dva týdny v domácím prostředí v SVČ Most. Utkají se s Boskovicemi a s Břeclaví. V druhém zápase půjde pravděpodobně o přímý souboj o předposlední a poslední místo.

Ještě před ligovou derniérou čeká stolní hokejisty Pohár města Meziboří. Jedná se o závěrečný turnaj Českého poháru jednotlivců a po započtení jeho výsledků tak budou známy postupující na 39. mistrovství republiky. Tuto vrcholnou akci sezóny hostí Boskovice.

Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Mistrovství ČR 2018

so 24. listopadu 2018 BOSKOVICE

Ikona Informace Informace

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

pá 14. prosince 2018 MOST

Zobrazit více akcí