Stolní hokejisté hráli mezinárodní turnaj Czech Open

Dne 28. května napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Za účasti hráčů a hráček z Česka, Slovenska, Polska, Maďarska, Moldavska, Ukrajiny a Itálie se v Brně konal mezinárodní turnaj Czech Open ve stolních hokejích. Mezi stovkou účastníků soutěže v billiard-hockeyi šprtci měli početné zastoupení také mostečtí. Z nich se nejvíce dařilo Marku Těšitelovi, který obsadil výborné čtvrté místo, mezi juniory byl první a upevnil si průběžné první v Českém poháru juniorů. Zvítězil Martin Vrána z pořádajícího Orla Bohunice.

V soutěžích v táhlovém hokeji Chemoplast a v air-hockeyi byla sice konkurence méně početná, ale stejně kvalitní. V obou disciplínách potvrdil Lukáš Doležal (Black Sharks Most), že je aktuálně republikovou jedničkou a suverénně zvítězil.

Přečíst celý článek

V SVČ Most se hrál šprtec o druholigové body

Dne 29. dubna napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Druhá liga družstev billiard-hockeye šprtce pokračovala ve Středisku volného času Most druhým kolem. BHC StarColor Most, který obhajuje loňské vítězství, napravil alespoň částečně nevydařené první kolo a ve čtyřech zápasech si připsal tři vítězství a jednu porážku. Z chvostu tabulky se posunul na průběžnou sedmou příčku. Na postupovou pětici zatím ale stále ztrácí. BHC CorroTech Most z pěti zápasů zapsal dvě výhry a tři porážky. Aktuálně mu patří třetí příčka, má už ovšem odehráno více zápasů než soupeři. Pro družstvo BHC StarColor Most „B“, které má zkrácené rozlosování, druhým kolem soutěž skončila. Ze čtyř zápasů třikrát zvítězilo a svou účast končí ziskem sedmi bodů v devíti utkáních. Součástí programu 2. ligy byl také malý turnaj zařazený do Severočeského poháru s názvem „Slavíme Den Chezy“. Zvítězil Michal Justra (BHC StarColor Most).

Přečíst celý článek

V Modřicích se konal Memoriál Jiřího Ventruby

Dne 23. dubna napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Druhý ročník Memoriálu Jiřího Ventruby a zároveň 900. turnaj Českého poháru v billiard-hockeyi šprtci proběhl v Modřicích. Turnaje, který se konal na počet MUDr. Jiřího Ventruby, neurochirurga, někdejšího místostarosty Modřic, poslance, pro hráče šprtce ale především legendy této hry, se zúčastnilo 117 hráčů a hráček. Bylo mezi nimi i mnoho těch, kteří aktivně hrávali v minulosti a nyní se s nimi lze na soutěžích potkat jen výjimečně. Po šesti letech tak na turnaji Českého poháru např. startovala zakládající členka BHC Most Petra Mátlová (nyní BHC Radošovice). Obsadila čtrnácté místo, druhé v kategorii žen. Prvenství patřilo Petře Zajíčkové (BHK IQ Boskovice), celkově páté. Ze současných hráčů BHC Most byl nejvýše na osmnácté příčce Marek Těšitel, na turnaji nejlepší junior.

Přečíst celý článek

Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP12)

ne 11. června 2023 PRAHA

Ikona Informace Informace

(Český pohár - ČP12)

so 17. června 2023 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí