Z domácích stolů jenom bod

Dne 11. září napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

K pátému kolu nejvyšší soutěže družstev billiard-hockeye šprtce nastoupili hráči týmu BHC StarColor Most v domácím prostředí v SVČ Most. V prvním zápase proti modřickým Dragonům favorizovaného soupeře zaskočili a vybojovali cenný bod za remízu 9:9. Zápas proti Prague NHL se mosteckým naopak vůbec nevydařil a skončil se vysokou prohrou 5:13.

V souběžně hraných zápasech v Ostravě se Břeclav dočkala prvního vítězství. Mostecký celek se tak sice udržel před Břeclaví na předposledním místě, při shodném bodovém zisku ale pouze díky vzájemnému utkání.

Přečíst celý článek

V SVČ Most se hrál Letní pohár ve stolním hokeji

Dne 24. července napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Období školních prázdnin je ve stolním hokeji tradičně vyhrazeno soutěžní přestávce, s výjimkou několika turnajů nižších kategorií. V této sezóně byl mezi nimi i Letní pohár SVČ Most. Soutěžilo se při něm ve třech disciplínách stolního hokeje a převážnou většinu startovní listiny tvořili mladí hráči, účastníci příměstského tábora SVČ Most, který byl zaměřen právě na stolní hokej. Vítězství v turnajích ale slavili zkušenější borci, Ondřej Frýba v air-hockeyi a v billiard-hockeyi šprtci, Ondřej Černý v táhlovém hokeji Chemoplast. Z účastníků příměstského tábor byl nejlepší David Kučera, který obsadil medailové pozice ve všech třech disciplínách.

Hrálo se také mezinárodně. Již potřetí byl billiard-hockey šprtec doprovodným turnajem Hungarian Open ve hře Shuttlecock, známé rovněž jako Vietnamský badminton. Ve šprtcovém turnaji v maďarském Ujszászi zvítězila domácí hráčka Lola Oláh. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most) skončil pátý.

Přečíst celý článek

V Českomoravském poháru družstev páté místo

Dne 26. června napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Českomoravský pohár družstev v billiard-hockeyi šprtci přilákal do Prahy patnáct družstev. Dva týmy do boje vyslal i mostecký Billiard-hockey club. Po deseti jednokolových zápasech základní části obsadil tým BHC StarColor Most „B“ jedenácté místo. Výborným závěrem obsadil tým BHC StarColor Most „A“ pátou příčku a jako poslední se kvalifikoval do finálové skupiny. Ve finále, hraném již trojkolově, na soupeře nestačil a tak jako v základní části i celkově obsadil páté místo. Zvítězilo družstvo WIP Reklama Dobrá Voda. Souběžně s finále proběhl i turnaj jednotlivců. Z mostecké trojice si nejlépe vedl Petr Veis, který obsadil čtvrté místo.

Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Polish Open

so 6. října 2018 CZYZOWICE, Polsko

1.liga družstev

so 20. října 2018 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí