Na úvod podzimu v Dobré Vodě

Dne 10. září napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Do Dobré Vody u Českých Budějovic vyrazili na úvod podzimní části sezóny hráči a hráčky billiard-hockeye šprtce. Z mostecké šestice se na půdě úřadujících mistrů republiky nejvíce dařilo Janu Matuščínovi (BHC StarColor Most). Obsadil celkové dvanácté místo a zvítězil v kategorii starších žáků. Dalším mosteckým hráčům se vedlo méně: 33. Ondřej Matura (SVČ Most), 35. Jozef Matuščín, 38. Vít Kůřil (oba BHC StarColor Most), 44. Marek Těšitel (SVČ Most), 48. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most). Vítězem turnaje se stal Martin Vrána z brněnského Doudeen Teamu.

Stolní hokejisté soutěží i v létě

Dne 24. července napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Přestože období letních prázdnin patří ve stolním hokeji soutěžní přestávce, několik menších turnajů se obvykle koná i během ní. Mezi tyto akce patří mj. Letní pohár SVČ Most, který je vyvrcholením příměstského tábora SVČ Most zaměřeného právě na stolní hokej. Účastníci příměstského tábora tak mohou poměřit své dovednosti nejen mezi sebou, ale i se zkušenějšími hráči. I letos byly součástí Letního poháru SVČ Most disciplíny billiard-hockey šprtec, táhlový hokej Chemoplast a air-hockey. V air-hockeyi byl nejlepší Lukáš Doležal, v táhlovém hokeji Ondřej Černý a ve šprtci se nejvíce dařilo Davidu Kučerovi.

Za šprtcem se mostečtí vypravili také do zahraničí. Již podruhé v letošním roce nastoupili v Petrohradě. V turnaji nižší kategorie Challenger zde zvítězil Jakub Hasil (BHC StarColor). V maďarském Ujszászi byl šprtcový turnaj tradičně součástí větší akce – Hungarian Open ve hře Shuttlecock, známé rovněž jako Vietnamský badminton. Turnaj ve šprtci měl charakter spíše exhibičního zápasu. Pohár za první místo si odnesl Patrik Purket.

Přečíst celý článek

Čtyři body ze Žďáru nad Sázavou

Dne 23. června napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Ke čtvrtému druhé ligy družstev billiard-hockeye vyrazil tým BHC StarColor Most do Žďáru nad Sázavou. V soubojích se Střelicemi a „B“ týmy Modřic a Břeclavi získal v pěti zápasech čtyři body za výhru, dvě remízy a stejný počet porážek. Aktuálně mosteckým patří pátá příčka devítičlenné tabulky. Tuto pozici, zaručující jako poslední postup do finále, bude chtít mostecké družstvo udržet v posledním kole, které proběhne v říjnu ve Stochově.

Tradičně se hrálo také ve Středisku volného času Most. Další ze šprtcových turnajů regionální úrovně Expres nesl název Letní pohár StarColor a stal se kořistí Jana Matuščína hájícího právě barvy druholigového BHC StarColor Most. V SVČ Most se odehrálo také finále 19. ročníku Mostecké NHL, soutěže stolních hokejistů po vzoru hokejové NHL. Zvítězil Michal Justra s Philadelphií Flyers.

Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

2.liga družstev

ne 6. října 2019 STOCHOV

Ikona Informace Informace

United Energy Czech Open

so 12. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár WTHA

ne 13. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí