V SVČ Most vyhrál Michálek, na 15.ZŠ Most Frýbert

Dne 17. února napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Dva turnaje místní úrovně odehráli v první polovině února mostečtí billiard-hockeyisté. Ve Středisku volného času Most se zrodilo výsledkové překvapení ve šprtcovém turnaji o Zimní pohár CorroTech, když zvítězil Lukáš Michálek (Netopýři Most). Vítězství v kategorii žen vybojovala Valentina Grimmová, nejlepším mladším žákem byl Jan Starý a nejlepším starším žákem Jan Krmenčík. Pro děti ze školní družiny 15.ZŠ Most pak byl určen turnaj o Pohár 15.ZŠ Most. Zvítězil v něm Michal Frýbert.

Přečíst celý článek

Gymnázium Most postupuje z prvního místa

Dne 30. ledna napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Středisko volného času Most hostilo oblastní kolo 21. ročníku Ligy škol v billiard-hockeyi šprtci. Do soutěže nastoupilo dvacet čtyři žákovských družstev z Mostu, Litvínova, Meziboří, Chomutova a Podbořan. První místo v oblasti vybojoval tým Gymnázia Most ve složení Jan Matuščín, Marel Těšitel a Hynek Pomahač. Do celostátního finále, které proběhne na začátku dubna opět v SVČ Most, dále postupují stříbrný celek 18. ZŠ Most „A“, bronzový 4. ZŠ Most a ze čtvrtého místa také SSZŠ Litvínov „B“.

Závěr ledna byl na šprtcové akce bohatý. V jihomoravských Modřicích se konal kvalitně a početně obsazený turnaj kategorie ČP12. Jednalo se tedy o turnaj regionální úrovně, přesto se na něm představilo sedm desítek účastníků, mezi nimi i Michal Justra (SHL CorroTech Litvínov). Litvínovský hráč obsadil slušné dvacáté místo. Zvítězil Martin Vrána (THE Orel Bohunice).

V Třebenicích byl nejlepší Jan Matuščín

Dne 12. ledna napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

První billiard-hockeyový turnaj roku 2020 hostily Třebenice. V sále městského úřadu se zde sešly tři desítky účastníků, hlavně z Třebenic a z Mostu. Vítězství vybojoval aktuální žákovský mistr republiky Jan Matuščín (BHC StarColor Most). Také další medailové pozice patřily mosteckým hráčům Oliveru Čermákovi (SVČ Most) a Matyáši Vaníčkovi (BHC StarColor Most). Nejlepším z domácích Draků byl na čtvrtém místě Petr Peterka.

V pátek 24. ledna se mladí stolní hokejisté utkají ve Středisku volného času Most. Proběhne zde oblastní kolo 21. ročníku Ligy škol v billiard-hockeyi šprtci.

VÝSLEDKY

• Pohár města Třebenice – Český pohár Expres – 1. Jan Matuščín (BHC StarColor Most), 2. Oliver Čermák (SVČ Most), 3. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most), 4. Petr Peterka Jun. (KSH Draci Třebenice), 5. Tomáš Futera (Třebenice), 6. Lukáš Bušo (SVČ Most), 7. Daniel Rambousek, 8. René Pospíšil Sen. (oba KSH Draci Třebenice), 9. Dalibor Sem (SHL CorroTech Litvínov), 10. Vít Kůřil (BHC StarColor Most), atd.