Zdeněk Bednář vítězem Slezského poháru

V so 31. července 2010 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Osmičlenná výprava stolních hokejistů z Mostecka v polských Czyzowicích vybojovala ve třech turnajích hned čtyři medailová umístění. V tradičním mezinárodním billiard-hockeyovém turnaji o Slezský pohár zvítězil Zdeněk Bednář (BHC AB STAIN Most). Mostecký hráč, který ve finále porazil ostravského leadera a kapitána české reprezentace Aleše Tichavského, protrhl finálové prokletí a po několika druhých místech se konečně dočkal turnajového prvenství. V historických tabulkách bude mít toto vítězství započítáno v Českém poháru i v mezinárodních turnajích vyšší kategorie Masters. Dařilo se i dalším. Obhájce loňského triumfu Jakub Hasil skončil šestý. Junior Patrik Purket uzavřel pořadí první desítky a dvanácté místo obsadil litvínovský Michal Justra.

Dobrou formu prokázal Zdeněk Bednář i v druhém czyzowickém billiard-hockeyovém turnaji. Fire System Cup byl započítám pouze jako podnik nižší kategorie Challenger a tak konkurence byla proti Slezskému poháru přeci jen slabší. Za vítězným Bednářem skončil jako druhý jeho oddílový spoluhráč Dalibor Frýba. Čtvrté místo přidal Ondřej Frýba.

V Polsku se konal také turnaj Českého poháru v táhlovém hokeji Chemoplast a i v něm do celkového pořadí výrazně promluvili zástupci Mostecka. Vítěz nedávného mosteckého turnaje Ondřej Frýba zahrál velmi dobře i v Czyzowicích. Podlehl pouze úřadujícímu mistru republiky i Evropy Vachtarčíkovi (Bohumín) a obsadil druhé místo. Šestá příčka patří Zdeňku Bednářovi a desátá Patriku Purketovi.

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP24)

ne 31. března 2019 PRAHA

Ikona Informace Informace

(Český pohár - ČP36)

so 6. dubna 2019 BRNO

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 12. května 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Russia Open

so 25. května 2019 PETROHRAD, Rusko

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí