Zdeněk Bednář vítězem Slezského poháru

V so 31. července 2010 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Osmičlenná výprava stolních hokejistů z Mostecka v polských Czyzowicích vybojovala ve třech turnajích hned čtyři medailová umístění. V tradičním mezinárodním billiard-hockeyovém turnaji o Slezský pohár zvítězil Zdeněk Bednář (BHC AB STAIN Most). Mostecký hráč, který ve finále porazil ostravského leadera a kapitána české reprezentace Aleše Tichavského, protrhl finálové prokletí a po několika druhých místech se konečně dočkal turnajového prvenství. V historických tabulkách bude mít toto vítězství započítáno v Českém poháru i v mezinárodních turnajích vyšší kategorie Masters. Dařilo se i dalším. Obhájce loňského triumfu Jakub Hasil skončil šestý. Junior Patrik Purket uzavřel pořadí první desítky a dvanácté místo obsadil litvínovský Michal Justra.

Dobrou formu prokázal Zdeněk Bednář i v druhém czyzowickém billiard-hockeyovém turnaji. Fire System Cup byl započítám pouze jako podnik nižší kategorie Challenger a tak konkurence byla proti Slezskému poháru přeci jen slabší. Za vítězným Bednářem skončil jako druhý jeho oddílový spoluhráč Dalibor Frýba. Čtvrté místo přidal Ondřej Frýba.

V Polsku se konal také turnaj Českého poháru v táhlovém hokeji Chemoplast a i v něm do celkového pořadí výrazně promluvili zástupci Mostecka. Vítěz nedávného mosteckého turnaje Ondřej Frýba zahrál velmi dobře i v Czyzowicích. Podlehl pouze úřadujícímu mistru republiky i Evropy Vachtarčíkovi (Bohumín) a obsadil druhé místo. Šestá příčka patří Zdeňku Bednářovi a desátá Patriku Purketovi.

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP36)

so 7. září 2019 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 6. října 2019 STOCHOV

Ikona Informace Informace

United Energy Czech Open

so 12. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár WTHA

ne 13. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí