Léto končí …

V ne 22. srpna 2010 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Nezařazené.

V létě nastává pro hráče šprtce klid zbraní. Jednou z mála výjimek jsou skandinávské turnaje (viz samostatné články, databáze turnajů a fotogalerie) či Letní liga BHC Most, která se letos hraje vždy v pondělí a to až do září (podrobný rozpis na starém webu – http://www.mostzs15.cz/bh_letni_liga_2010.htm ). 

Protože se méně hraje, vypravili se během léta členové klubu na jiné sportovní akce - pasivně a trochu i aktivně. Nechyběli na hokejové exhibici v Litvínově, fotbalovém turnaji juniorek v Drážďanech či na srazu hokejových fanoušků na Loučkách. Na posledně jmenované akci fandům ledního hokeje šprtec i představili. Všechny tyto aktivity si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Z mnoha „úředních“ úkonů, které je nutné vykonat v průběhu léta má pro členy kluby bezprostředně viditelný výstup např. nový web, aktualizový archiv elektronicky publikovaných článků o šprtci (lze vyžádat u sekretáře) a samozřejmě zajištění kroužků (přehled očekávajte v prvních dnech září) a turnajů (informace o akcích publikovány průběžně).

Prázdniny pomalu končí a od září se rozeběhne pravidelný kolotoč kroužků a soutěží. Jako první odstartuje kroužek ve Středisku volného času v Mostě (dříve CVČ), konkrétně ve středu 8.září v 16 hod. V sobotu 11.září pak přivítá BHC AB STAIN Most v 1.lize Doudeen Team a Dobrou Vodu. Zápasy se hrají v klubovně BHC Most na býv.13.ZŠ Most.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.