Pohár města Mostu pro Fleišmana

V pá 20. prosince 2013 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

V billiard-hockeyovém Českém poháru 2014 je již před koncem roku 2013 odehráno několik turnajů. Na úvod sezóny se hrálo i v Mostě, kde se při tradičním předvánočním Poháru města Mostu sešla početná a pestrá konkurence. Až k celkovému vítězství se propracoval leader BHC AB STAIN Most Tomáš Fleišman. Ve srovnání s druhým Pavlem Alexandrovem (Prague NHL) byl lepší jen na pomocná kritéria, když jejich vzájemný zápas skončil remízou. Pomocná kritéria hrála roli také v souboji o třetí místo a i v tomto případě byl šťastnější mostecký hráč. Pohár za třetí místo získal Ondřej Müller před stochovským Navrátilem. V kategorii starších žáků byl nejlepší Patrik Šlégr (Haluzáci 8.ZŠ Most), další dvě dílčí prvenství si odvážejí pečečtí Ondřej Tichý (mladší žáci) a Markéta Cibulková (ženy).

Mimo hlavní zájem proběhl v Mostě ještě jeden turnaj v billiard-hockey šprtci. Byl jím přebor tříd 15.ZŠ Most. V konkurenci dvaceti tří třídních družstev zvítězily týmy 3.B (Suchomel, Hrdý, Šindelář) a 7.A (Ritter, Medveděv, Gadžor).

Další turnaje čekají mostecké až v polovině ledna. Hned v prvním lednovém týdnu proběhne ale důležitá Rada zástupců Unie hráčů stolního hokeje, která mj. schválí složení a rozlosování 1. a 2.ligy družstev šprtce a také výběr hráčů a hráček pro mistrovství Evropy 2014 v Krakově.

Výsledky a fotky z Poháru města Mostu budou po zpracování publikovány na webu Unie hráčů stolního hokeje. Na výsledky turnaje tříd 15.ZŠ Most se podívejte do sekce soutěže.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP36)

so 7. září 2019 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 6. října 2019 STOCHOV

Ikona Informace Informace

United Energy Czech Open

so 12. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár WTHA

ne 13. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí