Ligové soutěže finišují

V čt 16. října 2014 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Ligové soutěže v billiard-hockeyi šprtci mají odehráno předposlední kolo. V 1.lize, kde se bojuje o mistrovský titul, měl BHC AB STAIN Most volno a aktuálně mu patří šestá příčka. V závěrečném kole přivítá na svých stolech na 18.ZŠ Most nevyzpytatelné soupeře ze Stochova a z Boskovic a ve vyrovnaném středu tabulky bude bojovat o třetí až devátou příčku.

Zápasy české skupiny druhé a třetí ligy proběhly na mostecké 15.základní škole. SHL StarColor Litvínov čtyřikrát zvítězil a na vedoucí Old Friends Most ztrácí jeden bod. O dva body zpět je pak tým TJ Sokol Stochov-Honice. Dva z této trojice postoupí do celostátního Druholigového poháru. Výhodu domácího prostředí mají v závěrečném kole stochovští.

V lize třetí, která nemá pevný rozpis a účastníci nemají rovnoměrný počet zápasů, je postupový klíč obrácený. Hraje se ve společné české skupině, hodnotit se ovšem budou jednotlivé regiony zvlášť. Pro výrazný bodový přísun si do Mostu přijel celek Manver Pečky a prakticky si zajistil prvenství mezi středočeskými týmy. Rýsuje se už také čtveřice, která si zahraje o Severočeský třetiligový pohár.

Výsledky a statistiky všech ligových stupňů budou po zpracování publikovány na webu Unie hráčů stolního hokeje.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Mostecká NHL - finálový turnaj

so 29. června 2024 MOST

Scanian Open

ne 18. srpna 2024 LUND, Švédsko

Ikona Informace Informace

Českomoravský pohár družstev - finále

ne 8. září 2024 VĚTRNÝ JENÍKOV

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí