V Meziboří byl nejlepší Vojtěch Šrůma

V út 3. února 2015 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Mezibořská základní škola hostila billiard-hockeyový turnaj regionální úrovně Expres. Startovali pouze hráči a hráčky z Mostecka a při absenci členů prvoligového BHC StarColor Most neměl turnaj výrazné favority. Vcelku jednoznačně si ale pro vítězství došel domácí Vojtěch Šrůma před Petrem Kavickým (BHC 15.ZŠ Most), který k poháru za druhé místo přidal i prvenství mezi staršími žáky. Třetí příčku vybojoval Martin Sinu z oddílu ZŠ Janov. Pro janovské se vůbec jednalo o vydařený turnaj, v první desítce měli hned pětinásobné zastoupení. Mezibořským zase udělal radost Lukáš Kaprhál, který vyhrál hodnocení mladších žáků. Ve spojené kategorii žen a dívek pak byla nejlepší Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most). Kompletní výsledky CorroTech Cupu a fotky z turnaje si můžete prohlédnout na webu Unie hráčů stolního hokeje.

V tomto týdnu nastoupí billiard-hockeyisté letos poprvé také k soutěžím družstev. Ve středu se na 15.ZŠ Most hraje oblastní kolo Ligy škol, v sobotu pak 18.ZŠ Most hostí prvoligový trojboj mezi domácím BHC StarColor Most, Dragons Modřice a Sokolem Stochov-Pečky.