V 1.lize družstev pád na dno tabulky

V po 13. září 2010 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Těžkou úlohu měl BHC AB STAIN Most v pátém kole 1.ligy družstev. Nastoupil sice v domácím prostředí, ale hostil dva soupeře z čela tabulky. Navíc se musel vypořádat s absencí Dalibora Frýby, který následující měsíce stráví na studijním pobytu v Turecku. Kapitán teamu Kamil Blažek proto povolal z druholigového Litvínova Ondřeje Frýbu a Daniela Píchu.

Hned v prvním zápase ale mostecký celek poznal proč Dobrá Voda vede suverénně tabulku a útočí na další titul. Jihočeši si z Mostu odvážejí vysoké vítězství 19:2. O poznání více potrápil Dobrou Vodu brněnský Doudeen Team. I tak ovšem body putují na jich Čech. Dobrá Voda zvítězila 12:7. Poslední zápas dne mezi Mostem a Doudeen Teamem přinesl nejvyrovnanější souboj. Po dvou směnách byl stav vyrovnaný, ve třetí a čtvrté směně brněnský celek odskočil na tříbodový rozdíl. V poslední směně domácí už jen korigovali na 10:12. V Praze navíc Prague NHL zvítězil nad SHL Brno a dostal se v tabulce bod před naše družstvo. Na úplném chvostu tabulky se nyní nacházejí tři týmy s trojbodovým ziskem – Most, Kohoutovice a Žďár n.S. … a z nich má Most nejhorší skóre.

Poslední kolo tak slibuje opravdu dramatické představení. V bouřlivém prostředí „Bráník Arény“ totiž hostí Prague NHL kohoutovické Šneky a BHC AB STAIN Most.

A jak si v předposledním kole vedli jednotliví mostečtí hráči? O.Muller (5 zápasů / bilance – 5), T.Fleišman (9 / +2), Z.Bednář (10/ -4), J.Ježek (7/ -4), D.Pícha (6/ -5), O.Frýba (8/ 0), K.Blažek (5/ -3)

Ve 2.lize tentokrát z oddílů vázaných na BHC Most nastoupil pouze team ŠKŠC Plzeň. V Pečkách podlehl Stochovu 2:7, remizoval s Pečkami 2:2 a zvítězil 7:1 nad ESH Praha. K tomu si připsal i kontumační výhru 9:0 nad Třebenicemi. Plzeň má v závěrečném kole volno a může tak bilancovat své letošní vystoupení – 11 výher, 2 remízy a 7 porážek. V konečném účtování bude Plzni patřit velmi pravděpodobně čtvrtá příčka. Závěrečné kolo čeká naopak ještě Klub dětí Most a SHL StarColor Litvínov.

Výsledky a statistiky 1. a 2.ligy najdete během pár dnů na webu Unie HSH – www.uhshbrno.cz .

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

pá 14. prosince 2018 MOST

Liga škol - finále

so 26. ledna 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí