Stolní hokejisté hráli v domácím prostředí

V ne 28. června 2015 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Závěr června nabídl hráčům a hráčkám billiard-hockeye šprtce hned několik turnajů, při nichž měli mostečtí výhodu domácího prostředí. Ve většině případů se ovšem jednalo o soutěže regionální úrovně.

Nejvýznamnější akcí z nich byl šprtcový turnaj hraný v rámci třetího ročníku Sportovního setkání Most-Marienberg a zařazený do Českého poháru jako Expres i do mezinárodní WTHA Tour jako Challenger. Stejně jako v prvních dvou ročnících se soutěže Sportovního setkání, včetně stolního hokeje, odehrály v prostorách 15.ZŠ Most. V konkurenci pěti desítek účastníků z Česka a Německa si nejlépe vedli mezibořští, kteří kompletně obsadili čelo výsledkové listiny v pořadí Michal Justra, Lukáš Kaprhál, Jan Parák. Ani čtyřicet gólů nastřílených ve čtyřech zápasech nepomohlo Martinu Tomčalovi k medailové pozici. Čtvrtý Martin Tomčala a pátý Štěpán Mutinský se totiž o stupně vítězů remízou navzájem připravili. Šestá Pavla Mišíková si připsala prvenství v kategorii žen a dívek.

Také turnaj hraný v rámci sportovního dne 18.ZŠ Most byl do Českého poháru započítán jako nejnižší kategorie Expres. Zvítězil Marek Průcha před Kateřinou Hlaváčkovou a Janou Šobrovou.  A tým Real Draci 18.ZŠ Most byl hodně aktivní i v zápasech třetí ligy družstev. Tuto svou aktivitu také proměnil v průběžné vedení v soutěži.

Výsledky všech soutěží budou po zpracování publikovány na webu Unie hráčů stolního hokeje.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

1.liga družstev

so 10. listopadu 2018 MOST

Ikona Informace Informace

3.liga družstev

so 10. listopadu 2018 MOST

Ikona Informace Informace

Mistrovství ČR 2018

so 24. listopadu 2018 BOSKOVICE

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Zobrazit více akcí