Velikonoční pohár pro Jana Matuščína

V po 17. dubna 2017 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Velikonoční pohár StarColor, billiard-hockeyový turnaj regionální úrovně Expres, odehráli stolní hokejisté v mosteckém Středisku volného času. Startovali hlavně hráči a hráčky z nižších soutěží. Z vítězství se radoval Jan Matuščín (BHC StarColor Most „B“) před zkušeným Lukášem Fedičem z Prague NHL a dalším hráčem mosteckého „B“ týmu Matyášem Vaníčkem. V kategorii žen vyhrála Pavla Mišíková ze stejného oddílu. Vítězství mezi mladšími žáky vybojoval Ondřej Matura (Netopýři Most).

Před Velikonocemi odehráli svůj tradiční turnaj tříd v billiard-hockeyi šprtce také žáci ZŠ Meziboří. V jednotlivých kategoriích zvítězily třídy 3.B (Lukáš Dostál, Adam Devera, Tomáš Nguyen), 6.A (Jan Vokáč, Daniel Kozikowski, Tadeáš Marek) a 7.A (Lukáš Kaprhál, Jan Chládek, Martin Dvořák).

V tomto týdnu jedou stolní hokejisté do Trenčína na mezinárodní turnaj Slovakia Open.