Stolní hokejisté soutěžili v Polsku

V čt 26. října 2017 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Mezinárodní turnaje.

Pětice mosteckých stolních hokejistů startovala na Polish Open. Ve Wodzislawi Ślaskem se zúčastnili turnajů v billiard-hockeyi šprtci a v táhlovém hokeji Chemoplast. V obou turnajích zaznameli mostečtí tentokrát jen průměrné výsledky. Ve šprtci obsadil čtrnácté místo Jan Matuščín, o příčku za ním byl jeho otec Jozef. Zvítězil Milan Tichavský z ostravských Šprtmejkrů. Také v táhlovém hokeji, který ale neměl narozdíl od šprtce reprezentativní zastoupení, byl z mosteckých nejlepší Jan Matuščín. Obsadil pátou příčku.

Sváteční víkend mají stolní hokejisté volný. Hned v následujícím týdnu jsou na programu dvě šprtcové soutěže – místní kolo Ligy škol a Pohár města Mostu. Obě proběhnou v SVČ Most.