V Mostě a v Meziboří se hrály Vánoční turnaje

V st 20. prosince 2017 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Stolní hokejisté měli i v předvánočním čase pestrý program. Na mostecké 15.ZŠ se uskutečnil tradiční Vánoční turnaj tříd. Ve třech věkových kategoriích startovalo dvacet jedna třídních družstev. Vítězství v nejstarší kategorii vybojoval tým 9.B (V.Balšán, P.Kavický, L.Doležal, J.Lejsek), v kategorii 4.-6.třídy vyhrála 5.A (L.Havlák, D.Kučera, J.Čekel) a mezi nejmladšími zvítězila 3.B (O.Čermák, A.Rybinskiy, M.Pokorný, D.Nguyen). Svou tradici už má i mezibořský šprtcový Vánoční rodinný turnaj. Letos zvítězili otec a syn Kaprhálovi. Do Českého poháru z tohoto turnaje nejvíc bodů zapsal Jan Chládek Jun. Další akce jsou naplánovány až na druhou polovinu ledna.