V Meziboří se hrálo finále Ligy škol ve šprtci

V čt 12. dubna 2018 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

V SVČ Most a v ZŠ Meziboří změřili své síly stolní hokejisté v rámci United Energy Víkendu stolního hokeje. Turnaje v air-hockeyi a v táhlovém hokeji Chemoplast proběhly v mosteckém SVČ a stupně vítězů obsadili kompletně členové oddílu Black Sharks Most. V air-hockeyi se z prvevství radoval Jan Kusý, v táhlovém hokeji Ladislav Hegedüs.

Šprtcovou část pak hostila základní škola v Meziboří. Ve finále devatenáctého ročníku Ligy škol zvítězil již popáté v řadě tým CVČ Legato Kohoutovice. Svou radost z druhé příčky si vychutnalo domácí družstvo ZŠ Meziboří. Bronz si odvezla ZŠ Břeclav-Slovácká.

Právě břeclavští byli také hodně vidět v závěrečných turnajích jednotlivců. Erik Stohanzl vyhrál finále Žákovské Tour, Jan Kocáb zvítězil v Poháru ZŠ Meziboří.

United Energy Víkend stolního hokeje – výsledky:

• Pohár Lejdýs Most – Český pohár, kat. “B” – táhlový hokej Chemoplast – 1. Ladislav Hegedüs, 2. Lukáš Doležal, 3. Jan Kusý (všichni Black Sharks Most), 4. Karolína Sládková, 5. Kateřina Doležalová (obě Lejdýs Most), atd.

• Pohár Black Sharks Most – Český pohár, kat. “B” – air-hockey – 1. Jan Kusý, 2. Jiří Horák, 3. Lukáš Doležal, 4. Karel Lang (všichni Black Sharks Most), 5. Karolína Sládková (Lejdýs Most), atd.

• United Energy Liga škol – finále 19. ročníku – billiard-hockey šprtec – 1. CVČ Legato Kohoutovice, 2. ZŠ Meziboří, 3. ZŠ Břeclav-Slovácká, 4. 4.ZŠ Most, 5. ZŠ Janov, 6. Husot Strakonice, 7. SVČ Boskovice, 8. ZŠ Bezručova Říčany

• United Energy TOP16 – finále Žákovské Tour 2017 – 20. ročník – billiard-hockey šprtec – 1. Erik Stohanzl, 2. Jan Doležal (oba Gunners Břeclav), 3. Martin Dvořák Jun. (KSH ZŠ Meziboří), 4. Tomáš Vymyslický (Gunners Břeclav), 5. David Kučera (SVČ Most), atd.

• Pohár ZŠ Meziboří – Český pohár, kat. Expres – billiard-hockey šprtec – 1. Jan Kocáb (Gunners Břeclav), 2. Zdeněk Bednář (WIP Reklama Dobrá Voda), 3. Bohumil Feruga (BHK IQ Boskovice), 4. Karel Kraček (BHC Most), 5. Jakub Frajt (SVČ Boskovice), atd.