V Českomoravském poháru družstev páté místo

V út 26. června 2018 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Českomoravský pohár družstev v billiard-hockeyi šprtci přilákal do Prahy patnáct družstev. Dva týmy do boje vyslal i mostecký Billiard-hockey club. Po deseti jednokolových zápasech základní části obsadil tým BHC StarColor Most „B“ jedenácté místo. Výborným závěrem obsadil tým BHC StarColor Most „A“ pátou příčku a jako poslední se kvalifikoval do finálové skupiny. Ve finále, hraném již trojkolově, na soupeře nestačil a tak jako v základní části i celkově obsadil páté místo. Zvítězilo družstvo WIP Reklama Dobrá Voda. Souběžně s finále proběhl i turnaj jednotlivců. Z mostecké trojice si nejlépe vedl Petr Veis, který obsadil čtvrté místo.