Dvě vysoké prvoligové prohry

V so 27. října 2018 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

V šestém kole první ligy družstev nastoupil BHC StarColor Most v Dobré Vodě u Českých Budějovic proti domácímu celku a brněnskému Doudeen Teamu. V obou zápasech tahal za kratší konec a výsledkem jsou dvě poměrně vysoké porážky. Zatímco proti Dobré Vodě, která si s předstihem zajistila již třináctý titul mistrů republiky, prohra 8:15 odpovídá rozložení sil, zápasu s Doudeen Teamem, který naopak neprožívá žádnou oslnivou sezónu, by slušel vyrovnanější průběh. Brněnský celek byl ale jednoznačně lepší a zvítězil 12:6. V aktuální tabulce je Most poslední s dvojbodovou ztrátou na Břeclav.

Poslední prvoligové kolo odehrají mostečtí za dva týdny v domácím prostředí v SVČ Most. Utkají se s Boskovicemi a s Břeclaví. V druhém zápase půjde pravděpodobně o přímý souboj o předposlední a poslední místo.

Ještě před ligovou derniérou čeká stolní hokejisty Pohár města Meziboří. Jedná se o závěrečný turnaj Českého poháru jednotlivců a po započtení jeho výsledků tak budou známy postupující na 39. mistrovství republiky. Tuto vrcholnou akci sezóny hostí Boskovice.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP36)

so 7. září 2019 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 6. října 2019 STOCHOV

Ikona Informace Informace

United Energy Czech Open

so 12. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár WTHA

ne 13. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí