Velikonoční pohár pro Maturu

V po 22. dubna 2019 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Ve Středisku volného času v Mostě proběhl Velikonoční pohár StarColor v billiard-hockeyi šprtci. Turnaj byl zařazen do Českého poháru jako nejnižší kategorie Expres a tak byli mezi jeho účastníky především mladí hráči z regionu. Zvítězil Ondřej Matura (SVČ Most) před Matyášem Vaníčkem (BHC StarColor Most) a Markem Těšitelem (SVČ Most). V kategorii mladších žáků byl nejlepší Dalibor Sem (SVČ Most) a medaili pro vítězku kategorie žen a dívek si odnesla Marie Kotlárová (BHC 15.ZŠ Most).

V základní škole v Meziboří se odehrál tradiční Velikonoční turnaj tříd v billiard-hockeyi šprtci. V jednotlivých kategoriích zvítězily výběry tříd 3.A ((Matěj Procházka, Filip Brezáni, Jakub Kučera), 4.A (Jan Kovář, Alexandr Kunkela, Václav Peška) a 6.B (David Klíma, Filip Trubač, Tomáš Fikar).

V tomto týdnu dostanou příležitost ukázat své dovednosti i hráči air-hockeye a táhlového hokeje Chemoplast. V pátek se hraje air-hockey, v neděli pak táhlový hokej. Oba turnaje proběhnou v SVČ Most a zájemci o účast najdou potřebné informace na webu SVČ Most.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP36)

so 7. září 2019 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 6. října 2019 STOCHOV

Ikona Informace Informace

United Energy Czech Open

so 12. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár WTHA

ne 13. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí