V SVČ Most vyhrál Michálek, na 15.ZŠ Most Frýbert

V po 17. února 2020 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Dva turnaje místní úrovně odehráli v první polovině února mostečtí billiard-hockeyisté. Ve Středisku volného času Most se zrodilo výsledkové překvapení ve šprtcovém turnaji o Zimní pohár CorroTech, když zvítězil Lukáš Michálek (Netopýři Most). Vítězství v kategorii žen vybojovala Valentina Grimmová, nejlepším mladším žákem byl Jan Starý a nejlepším starším žákem Jan Krmenčík. Pro děti ze školní družiny 15.ZŠ Most pak byl určen turnaj o Pohár 15.ZŠ Most. Zvítězil v něm Michal Frýbert.

Další soutěže mají stolní hokejisté naplánovány až na neděli 1. března. V úvodním kole 2. ligy družstev billiard-hockeye šprtce se v jihomoravských Modřicích představí v omlazené sestavě BHC StarColor Most a obnovený tým SHL CorroTech Litvínov.

VÝSLEDKY

• Zimní pohár CorroTech – billiard-hockey šprtec – 1. Lukáš Michálek (Netopýři Most), 2. Jakub Schlosser (Sharks 4.ZŠ Most), 3. Jan Matuščín (BHC StarColor Most), 4. Martin Schlosser (Real Draci 18.ZŠ Most), 5. Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most), atd.
  • Pohár 15.ZŠ Most – billiard-hockey šprtec – 1. Michal Frýbert, 2. Marcel Mareš, 3. Kateřina Nováková, 4. Pavel Jirák, 5. Miroslav Čečelický (všichni BHC 15.ZŠ Most), atd.