Vítězný začátek podzimu

V út 15. září 2020 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Na začátek podzimní části sezóny vyrazili mostečtí a litvínovští billiard-hockeyisté dvakrát na jižní Moravu. V Mutěnicích se představili ve výborné formě. Michal Justra (SHL CorroTech Litvínov) bez zaváhání zvítězil, jeho oddíloví spoluhráči Ondřej a Dalibor Frýbové skončili těsně pod stupni vítězů. V první polovině výsledkové listiny se umístili také Jan a Jozef Matuščínovi.

Dobrou formu chtěli zužitkovat litvínovští a mostečtí také v Břeclavi. Vinou dopravních komplikací ale někteří z nich dorazili na turnaj pozdě a místo šesti kol odehráli jen čtyři. Michal Justra všechny své čtyři zápasy vyhrál a dosáhl nakonec solidního čtrnáctého místa. Slušné bodové zisky zaznamenali také osmnáctý Jan Matuščín, třetí mezi juniory, a dvacátý pátý Marek Těšitel (oba BHC StarColor Most), druhý mezi staršími žáky.

VÝSLEDKY

• Mutěnice Open – billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. ČP12 – 1. Michal Justra (SHL CorroTech Litvínov), 2. Simon Kaňa (Gunners Břeclav), 3. Patrik Juchelka (SHL Brno), 4. Ondřej Frýba, 5. Dalibor Frýba (oba SHL CorroTech Litvínov), …, 13. Jan Matuščín (BHC StarColor Most), …, 16. Jozef Matuščín (BHC Most)

• Gunners Cup – billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. ČP36 – 1. Patrik Juchelka (SHL Brno), 2. Jakub David (BHK IQ Boskovice), 3. Jan Kocáb (Gunners Břeclav), … 14. Michal Justra (SHL CorroTech Litvínov), …, 18. Jan Matuščín, … 25. Marek Těšitel (oba BHC StarColor Most), …, 35. Dalibor Frýba (SHL CorroTech Litvínov), …, 42. Jozef Matuščín (BHC Most), …, 53. Matyáš Vaníček, …, 58. Vít Kůřil (oba BHC StarColor Most)