V Litvínově se hrál šprtcový CorroTech Cup

V po 12. října 2020 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Stejně jako všech oblastí sportu i běžného života se současná situace a opatření samozřejmě dotýkají i soutěží v billiard-hockeyi šprtci. Po uzavření středisek volného času v celém kraji byl zrušen plánovaný Pohár CorroTech (kategorie ČP12), který měl proběhnout v mosteckém SVČ. Jako částečnou náhradu vyhlásili pořadatelé alespoň turnaj nejnižší kategorie Expres s názvem CorroTech Cup Litvínov a náhradním místem v Základní škole Jeřabinka v Litvínově – Hamru. Podle pokynu ministerstva zdravotnictví byl počet účastníků omezen na deset. Nízký počet startujících umožnil odehrát soutěž systémem každý s každým. S ním si nejlépe poradil zkušený Jakub Hasil (SVČ Most), který v devíti zápasech sedmkrát zvítězil a dvakrát remizoval. Těsně za ním skončil Matyáš Vaníček, aktivní hra pomohla ke třetímu místu Ondřeji Maturovi (oba BHC StarColor Most).

Na neurčitou dobu se jednalo o soutěžní derniéru. Stejně jako na jaře vyhlašuje nyní Billiard-hockey club Most pro hráče a hráčky z Mostecka Korespondenční šprtcovou ligu. Do ní se započítávají utkání sehraná doma, převážně tedy rodinné souboje.

CorroTech Cup Litvínov – billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. Expres – 1. Jakub Hasil (SVČ Most), 2. Matyáš Vaníček, 3. Ondřej Matura, 4. Marek Těšitel (všichni BHC StarColor Most), 5. Michal Justra (SHL CorroTech Litvínov), 6. Vít Kůřil (BHC StarColor Most), 7. Jakub Schlosser (Sharks 4.ZŠ Most), 8. Dalibor Sem (SHL CorroTech Litvínov), 9. Pavla Mišíková (BHC Most), 10. Ladislav Turinek (SVČ Most)

Aktualizace 15. 10. 2020: Do 3. listopadu 2020 jsou zrušeny všechny turnaje, týká se to tedy 2. ligy družstev, turnaje ČP24 v Brně a Světového poháru v Modřicích. O dalším postupu bude informovat Český svaz billiard-hockey na svém webu, jakmile to bude možné.

Starší článek „


Další články neleznete v archivu článků.