Šanoba vítězem v Říčanech, Fleišman druhý v Luštěnicích

V ne 31. října 2010 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Ke dvěma turnajům jednotlivců vyrazili stolní hokejisté BHC Most do středních Čech. O body do Žákovské Tour v billiard-hockeyi se premiérově hrálo v Říčanech a mostečtí bojovali o stupně nejvyšší. Prvenství v turnaji ale dosáhl zcela jiný hráč, než se dalo očekávat. Matěj Šanoba, hrající za třetiligový Klub dětí Most „B“, si postupně poradil se všemi soupeři a zaslouženě se radoval z prvního turnajového vítězství. Svůj úspěch vystavěl na útočné hře, když v průměru vstřelil téměř sedm gólů na utkání. Na druhou stranu inkasoval průměrně tři branky, což jasně ukazuje, kam by měl zaměřit svou pozornost při tréninku. Na třetí příčce se umístil Tomáš Pohanka (Klub dětí Most). Tento hráč si také z Říčan odvezl medaili pro nejlepšího mladšího žáka. Favorizovaný Ondřej Müller, který pravidelně nastupuje za prvoligový mostecký „A“ tým dospělých, se tentokrát musel spokojit až s pátým místem. Mezi mostecké hráče se vklínili vršovičtí Fišera a Kříž.

Kompletní základní sestava prvoligové BHC AB STAIN Most se představila při turnaji Českého poháru v Luštěnicích. Tomáš Fleišman, který letos v Českém poháru prožívá výbornou sezónu, se propracoval turnajovým pavoukem až do finále. V něm sice podlehl Jaroslavu Špačkovi z Prague NHL, druhé místo ale rozhodně může zařadit mezi úspěchy. Do první desítky pořadí se vešli také jeho spoluhráči Zdeněk Bednář a Jiří Ježek.

Listopad patří v billiard-hockeyové sezóně k nejnáročnějším. V tomto týdnu se bude hrát hlavně v Meziboří. Již ve čtvrtek se zde uskuteční místní litvínovské kolo dvanáctého ročníku Ligy škol. V sobotu se za účasti dvaceti družstev z celé republiky odehraje základní kolo Českomoravského poháru družstev. O den později se pět nejlepších týmů utká o cennou trofej ve finále této soutěže. Souběžně se v neděli bude hrát také Pohár města Meziboří jednotlivců, otevřený všem zájemcům a zařazený do hodnocení Českého poháru.

Žákovský Říčany Open (Žákovská Tour – billiard-hockey šprtec): 1. Matěj Šanoba (Klub dětí Most „B“), 2. Tomáš Fišera (BHC Vršovice), 3. Tomáš Pohanka (Klub dětí Most), …, 5. Ondřej Müller II. (BHC AB STAIN Most), …, 13. Vojtěch Jandečka (BHC 15.ZŠ Most), …, 16. Vratislav Prošek (Klub dětí Most) … ve fotogalerii jsou k dispozici fotky z turnaje; kompletní výsledky najdete na webu www.smshsk.cz

Luštěnice Cup (Český pohár – billiard-hockey šprtec): 1. Jaroslav Špaček (Prague NHL), 2. Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most), 3. Jaromír Foltýn Sen. (FS Pečky), …, 7. Zdeněk Bednář, …, 10. Jiří Ježek, …, 13. Ondřej Müller II., …, 16. Kamil Blažek (všichni BHC AB STAIN Most)

Rozlosování Českomoravského poháru družstev:

  • skupina 1:  BHL Zekatel Žďár nad Sázavou, BHL A. Počtová Žďár nad Sázavou, Chemici Litvínov, Klub dětí Most, Foltýn´s Gang
  • skupina 2: SHL Brno, Doudeenteam Senior, BHC AB Stain Most, Vršovice, Prague NHL
  • skupina 3: Orel Královo Pole, Doudeenteam Junior, Meziboří, Bufet ze z Plzně, ESH Praha
  • skupina 4: Bizoni Uherčice, Dragons Brno, Radošovice, WIP Dobrá Voda, Haluzáci United

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.