Vyhlášen Severočeský pohár 2021

V st 27. ledna 2021 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Pro rok 2021 vyhlašuje BHC Most ve spolupráci s ČSBH a SVČ Most Severočeský pohár jednotlivců. Do seriálu lze hlásit mj. i malé domácí turnaje, minimální počet účastníků jsou čtyři. Mezi členy jedné domácnosti je tak možné hrát turnaje i v současném stupni „PES 5″. Po přechodu do nižších stupňů se předpokládá vyhlášení veřejných turnajů. Podrobné informace k seriálu si přečtěte v propozicích (pdf), turnaj lze nahlásit prostřednictvím google formuláře. Při organizaci turnajů je třeba dodržovat aktuálně platná hygienická a protiepidemická opatření.

I v roce 2021 je možné se doma zapojit do Mostecké korespondenční šprtcové ligy. Ta je letos vyhlášena jako celoroční, hraje se ale pouze ve stupni „PES 5″, tedy v době, kdy není možné hrát žádné veřejné soutěže.

Aktualizace 15. 2. 2021: Jakmile dojde ke zmírnění opatření, je možné hrát také zápasy Severočeského poháru družstev – propozice (pdf)

Aktualizace 17. 2. 2021: Partnerem letošního Severočeského poháru bude společnost United Energy, a.s. Děkujeme za podporu.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

1.liga družstev

ne 28. listopadu 2021 BŘECLAV

Ikona Informace Informace

Mistrovství ČR 2021

so 11. prosince 2021 MOST

Ikona Informace Informace

Fair Masters TOP8

so 15. ledna 2022 BRNO

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí