V Litvínově vítězem Matyáš Vaníček

V ne 24. dubna 2022 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

V sobotu 23. dubna, v den sedmého výročí zisku mistrovského titulu hokejovým klubem Litvínova, se utkali stolní hokejisté právě v Litvínově. „Původně jsme v tento den měli hrát v Praze, pořadatelé ale turnaj zrušili. Zatímco jiné kluby mají příští týden ligové zápasy, my máme volno a vznikla by nám dlouhá pauza, tak jsme uspořádali aspoň regionální turnaj,“ říká Michal Justra z BHC Most. „A protože hokejistům Litvínova v klubu fandíme, odehráli jsme turnaj jako připomenutí tohoto jejich úspěchu,“ dodává.

Turnaj proběhl pod názvem „Slavíme Den Chezy“ v ZŠ Jeřabinka v Litvínově – Hamru za účasti dvou desítek hráčů z Mostu a Litvínova. Zvítězil Matyáš Vaníček, na druhém místě, po vzájemné remíze s vítězem a těsně na pomocné body, skončil Jan Krmenčík. Třetí byl Jan Matuščín.

Další turnaj, opět regionální úrovně Expres, je naplánován na pátek 6. května. Hrát se bude ve Středisku volného času v Mostě.