Ligu škol zahájila vítězně ZŠ Meziboří

V pá 5. listopadu 2010 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Dvanáctý ročník Ligy škol byl zahájen v Meziboří litvínovským místním kolem. Na domácí půdě se dařilo teamům ZŠ Meziboří. „Áčko“ obhájilo loňské vítězství v místním kole, „béčko“ skončilo třetí. Mezi mezibořská družstva se na druhé místo vklínili reprezentanti SSZŠ Litvínov. Litvínovská „sportovka“ tímto výsledkem zaznamenala dosud největší úspěch v Lize škol a poprvé od sezóny 2006/7 se představí v oblastním čtvrtfinále. Liga škol pokračuje již v příštím týdnu mosteckým místním kolem,  v prosinci proběhne oblasní čtvrtfinále.

Meziboří zůstane dějištěm šprtcových soutěží i o weekendu. V sobotu se zde koná základní kolo Českomoravského poháru družstev.

Rozlosování Českomoravského poháru družstev:

  • skupina 1:  BHL Zekatel Žďár nad Sázavou, BHL A. Počtová Žďár nad Sázavou, Chemici Litvínov, Klub dětí Most, Foltýn´s Gang
  • skupina 2: SHL Brno, Doudeenteam Senior, BHC AB Stain Most, Vršovice, Prague NHL
  • skupina 3: Orel Královo Pole, Doudeenteam Junior, Meziboří, Bufet ze z Plzně, ESH Praha
  • skupina 4: Bizoni Uherčice, Dragons Brno, Radošovice, WIP Dobrá Voda, Haluzáci United

V neděli se pak pět nejlepších týmů utká o cennou trofej ve finále této soutěže. Souběžně se bude v neděli hrát také Pohár města Meziboří jednotlivců, otevřený všem zájemcům a zařazený do hodnocení Českého poháru.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Liga škol - finále

so 26. ledna 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár města Meziboří (Český pohár - ČP12)

so 30. března 2019 MEZIBOŘÍ

Russia Open

so 25. května 2019 PETROHRAD, Rusko

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí