Dalibor Sem žákovským mistrem republiky ve šprtci

V st 7. prosince 2022 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Jihomoravské Mutěnice hostily o víkendu mistrovství republiky v billiard-hockeyi s pořadovým číslem 42. Mostecký šprtec zde měl početné zastoupení a řadu medailových želízek v ohni. V kategorii starších žáků se mosteckým povedlo obsadit kompletní medailové pořadí, kterému po velkém boji nakonec vládl Dalibor Sem. Těsně na druhém místě skončil Oliver Čermák a třetí byl trochu překvapivě David Koman. Další medaili, bronzovou, přidal do mostecké sbírky Marek Těšitel mezi juniory. V této kategorii byli za své pořadatelské i tréninkové úsilí odměněni domácí Šprti Mutěnice triumfem Marka Švédy. Těsně za medailovými pozicemi skončila Valentina Grimmová v kategorii žen a Petr Pečarka mezi mladšími žáky. V tradičně nejsledovanější kategorii mužů byl z mosteckých v konečném hodnocení nejvýše Lukáš Michálek na velmi pěkném devátém místě. Po dvaceti jedna letech se opět z mistrovského titulu mohl radovat Miroslav Škorpík (Dragons Modřice).

Na hráče a hráčky šprtce naváží již tuto sobotu souboji o domácí mistrovské tituly air-hockeyisté. Ti se utkají v pražském Majalandu a ani zde nechtějí zůstat mostečtí stranou medailových bitev.