V Litvínově vítězem Marek Těšitel

V út 19. března 2024 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Po mnoha letech se v Litvínově opět konal turnaj jednotlivců ve stolním hokeji – šprtci, zařazený do Českého poháru, kategorie ČP12. V aule místní Scholy Humanitas v konkurenci 46 účastníků nejen z místních týmů, ale i z Prahy, Brna, Mutěnic, Moravského Krumlova či Břeclavi nakonec zvítězil Marek Těšitel z BHC StarColor Most, následovaný Janem Matuščínem z Mutěnic a Matyášem Vaníčkem také z mosteckého StarColoru. Celkově pátý Dalibor Frýba byl zase nejvýše postaveným hráčem žijícím v Litvínově, následovaný svým bratrem Ondřejem na pozici 6. (oba v soutěžích BHC StarColor Most) V kategorii starších žáků triumfoval Vojtěch Kubišta ze SVČ Most. Prapor ZŠ Meziboří nejvýše držel vítěz kategorie mladších žáků a celkově 34. Antonín Vrátný, kategorii žen poté ovládla 38. Anna Volchek ze ZŠ Podkrušnohorská Litvínov.

Nejbližší soutěžní víkend se hrají ligy družstev. V nejvyšší soutěži jede BHC StarColor Most do Dobré Vody u Českých Budějovic, kde se utká s místním celkem a Mutěnicemi. Ve druhé lize má BHC CorroTech Most tentokrát volné kolo.

Pohár SVČ Smajlík Litvínov – billiard-hockey šprtec – Český pohár, ČP12 – 1. Marek Těšitel (BHC StarColor Most), 2. Jan Matuščín (Šprti Mutěnice), 3. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most), 4. Jaromír Foltýn Sen. (Prague NHL), 5. Dalibor Frýba (BHC StarColor Most), atd.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Scanian Open

ne 18. srpna 2024 LUND, Švédsko

Ikona Informace Informace

Českomoravský pohár družstev - finále

ne 8. září 2024 VĚTRNÝ JENÍKOV

Ikona Informace Informace

(Český pohár - ČP12)

ne 8. září 2024 VĚTRNÝ JENÍKOV

Ikona Informace Informace

Pohár mistrů Evropských zemí

so 21. září 2024 DURANGO, Španělsko

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí