Modřice hostily třetí ročník Memoriálu Jiřího Ventruby

V st 17. dubna 2024 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

V modřické sportovní hale proběhl třetí ročník Memoriálu MUDr. Jiřího Ventruby v billiard-hockeyi šprtci. Památku místního místostarosty, lékaře, poslance a také prvního předsedy Světové asociace stolního hokeje přijelo uctít svou účastí 135 hráčů z ČR i ze zahraničí. Výsledkově se dařilo domácím Dragonům. Zvítězil Miroslav Škorpík, druhý byl Jiří Nakládal. Třetí místo obsadil Martin Kučera (SHL Brno). Ze třinácti mosteckých hráčů se dařilo nejvíce Daliboru Frýbovi, který s bilancí tří výher, čtyř remíz a žádné porážky obsadil desáté místo. Výsledky členů BHC Most: 10. Dalibor Frýba, 12. Marek Těšitel (oba BHC StarColor Most), 19. Vojtěch Černý (BHC Most), 26. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most), 27. Dalibor Sem (BHC CorroTech Most), 33. Lukáš Michálek (BHC Most), 35. Jan Krmenčík (BHC CorroTech Most), 46. Jakub Hasil (BHC StarColor Most), 72. Lukáš Bušo (BHC CorroTech Most), 73. Jozef Matuščín (BHC Most), 82. Tomáš Kodýtek, 87. Ondřej Černý (oba BHC CorroTech Most), 97. Jakub Matějka (BHC Most).

V příštím týdnu nastoupí druholigový BHC CorroTech Most v Brně. V sobotu 27. dubna se také v SVČ Most bude hrát regionální soutěž týmů – CorroTech Severočeský pohár družstev. V úterý 7. května se tamtéž koná turnaj jednotlivců. Zájemci o účast v obou soutěžích najdou potřebné informace na www.svc-most.cz .