Výroční turnaj vyhráli Frýbové

V st 5. ledna 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Již patnáct let působí v soutěžích stolního hokeje občanské sdružení Billiard-hockey club Most. Na výročním setkání současných i bývalých hráčů odehráli pozvaní účastníci také neoficiální turnaj ve čtyřhře. Nejúspěšnější byla bratrská dvojice Dalibor a Ondřej Frýbové. Druhou příčku obsadilo duo Dagmar Hasilová – Miroslav Martínek. Třetí místo vybojovali manželé Lucie a Ondřej Černých. Výsledky najdete v sekci soutěže, fotky pak ve fotogalerii. V průběhu sezóny 2011 uspořádá BHC Most ještě jeden jubilejní turnaj – tentokrát již standardně pro jednotlivce – který bude otevřen všem zájemcům. Na něj si ale příznivci šprtce musejí počkat do léta. Hrát se totiž bude výjimečně venku.

To samozřejmě nehrozí nejbližším akcím. Na první turnaje roku 2011 vyrazí stolní hokejisté z Mostecka již v sobotu 15.ledna. Ve stejný den budou bojovat na dvou frontách, ve středočeských Luštěnicích (aktuálně dvě volná místa v autech) a v saském Marienbergu (info). Ve druhé polovině ledna je čeká ještě jeden zahraniční podnik. V Senici absolvují Slovakia Open (aktuálně tři volná místa v mikrobuse) a výběr 8.ZŠ Most také turnaj družstev Schools Challenger .