StarColor Cup pro Fleišmana

V ne 20. února 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

 Další úspěch do své již poměrně obsáhlé sbírky přidal o víkendu mostecký stolní hokejista Tomáš Fleišman. V tělocvičně 15.základní školy Most se hrál StarColor Cup, zařazený do Českého poháru v billiard-hockeyi šprtci jako jeden ze čtyř turnajů nejvyšší kategorie ČP36. Tomáš Fleišman využil výhody domácího prostředí a v konkurenci devíti desítek účastníků si připsal první letošní a celkově sedmý vítězný turnaj Českého poháru. Ve finále zdolal úřadujícího mistra republiky Martina Kučeru 3:1. Výrazný krok k účasti na mistrovství ČR udělali také devátý Jakub Hasil a čtrnáctý Ondřej Frýba. Sympatický bodový zisk zaznamenali junioři Purket, Ježek a Pícha. Dalším zástupcům regionu se dařilo méně.

Nový systém Českého poháru ale přináší po jednotlivých turnajích mnohem dramatičtější přesuny v tabulkách, než tomu bylo v minulých sezónách. Jen těžko se dá proto odhadovat, kolik bodů a jaká umístění budou potřeba v jednotlivých kategoriích k postupu na mistrovství ČR. Některé kluby navíc v první čtvrtině sezóny do soutěží téměř nezasáhly. Jsou mezi nimi i silné prvoligové celky Dobrá Voda či Uherčice nebo favorit pražské skupiny druhé ligy ze Stochova.

Oddíly z Mostecka jsou naopak v probíhající sezóně velmi aktivní. Pro rozvoj základny a zapojení hráčů do soutěží využívají mj. nově ustanovených turnajů nejnižší kategorie Expres. Do poloviny března se v regionu odehrají v rychlém sledu hned čtyři podniky této úrovně. Pořadateli budou postupně ZŠ Meziboří, SVČ Most, 15.ZŠ Most a 4.ZŠ Most. Turnaje této kategorie jsou vhodné i pro nováčky či příležitostné hráče. Pozvánky na akce jsou zájemcům k dispozici na webových stránkách Unie hráčů stolního hokeje – www.uhshbrno.cz . Na stejné adrese je možné si stáhnout i kompletní výsledky StarColor Cupu.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

pá 14. prosince 2018 MOST

Liga škol - finále

so 26. ledna 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí