V Brně se hrálo o mistrovství republiky

V po 16. května 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Domácí soutěže - jednotlivci.

Druhý ze čtyř turnajů nejvyšší kategorie ČP36 billiard-hockeyové sezóny se hrál v Brně. Body z turnajů této kategorie budou mít velký vliv na konečné pořadí Českého poháru a zároveň postup na mistrovství ČR, proto mezi necelou stovkou účastníků nemohli chybět ani hráči šprtce z Mostecka. Ze zástupců regionu se mezi úplnou špičku tentokrát nikdo neprosadil, když nejlepšího výsledku dosáhl třináctý Tomáš Fleišman. Slušné bodové zisky si připsali také Kamil Blažek, Jakub Hasil a trojice Ondřejů v sestavě mosteckého „áčka“ – Müller, Černý a Frýba. Dílčího úspěchu dosáhl Ondřej Müller, který v Brně vyhrál hodnocení starších žáků.

Dalším hráčům z Mostecka se již vedlo méně. Kompletní výsledky turnaje si stáhněte z webu Unie hráčů stolního hokeje. V novém systému započítávání bodů nemá ale nikdo svou pozici jistou a všechny ještě čeká tuhý boj nejen na zbývajících dvou turnajích kategorie ČP36, ale i na všech ostatních turnajích. Oproti předchozím ročníkům se totiž o body do konečného pořadí Českého poháru hraje na turnajích všech úrovní.

Další akce zařazené do národních soutěží se ovšem uskuteční až v červnu. V průběhu května je na programu jediné, ale o to významnější, soutěžní vystoupení. V ruském Petrohradě se i za účasti čtveřice členů BHC Most koná mistrovství Evropy ve stolních hokejích. Veřejnost si také v květnu může billiard-hockey vyzkoušet na dvou mosteckých akcích – Květnu pro veřejnost a Dětském dnu StarColor.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.