Müller v Praze třetí, v Mostě vítězem Vocloň

V ne 24. dubna 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Dalšími dvěma turnaji pokračoval v Praze a v Mostě seriál Českého poháru jednotlivců v billiard-hockeyi šprtci. Zatímco v Praze se hrál turnaj střední úrovně ČP12 a jeho výsledky mohou mít vliv na postup či nepostup na mistrovství ČR, mostecký turnaj byl do poháru zařazen jako nejnižší kategorie Expres a přilákal hlavně místní žáky a juniory.

Až na bronzovou příčku se v Praze probojoval Ondřej Müller (BHC AB STAIN Most), který si vedle poháru za třetí místo odnesl i trofej pro nejlepšího staršího žáka. Jeho dva oddíloví spoluhráči Blažek a Ježek slibně rozehraný podnik k medailovým pozicím nedotáhli a obsadili páté a šesté místo. Těsně za hranicí první desítky pořadí se umístil Patrik Gadžor z týmu druholigových Lišáků. Vítězství si z turnaje odvezl brněnský Martin Kučera. Do historických tabulek se zapsala Milada Foltýnová, která se teprve jako druhá žena probojovala do finále turnaje této úrovně.

Mostecký turnaj se odehrál tentokrát v tělocvičně 8. ZŠ a mladí hráči předváděli hodně útočný šprtec. Na přední příčky se prosadili hráči, kteří dostávají pravidelně příležitost v prvoligových a druholigových oddílech. Vítězem se stal Pavel Vocloň s mosteckých Lišáků. Kategorii mladších žáků vyhrál Miroslav Romaniuk (SVČ Most). Výsledky obou turnajů si prohlédněte na webu Unie HSH.

Následující víkend je vyhrazen soutěžím družstev. V sobotu se v klubovně BHC Most na býv. 13. ZŠ odehraje druhé kolo 3. ligy družstev. V neděli pak Lišáci Most zajíždějí do Peček ke čtvrtému kolu 2. ligy družstev.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

1.liga družstev

so 10. listopadu 2018 MOST

Ikona Informace Informace

3.liga družstev

so 10. listopadu 2018 MOST

Ikona Informace Informace

Mistrovství ČR 2018

so 24. listopadu 2018 BOSKOVICE

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Zobrazit více akcí