Müller v Praze třetí, v Mostě vítězem Vocloň

V ne 24. dubna 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Dalšími dvěma turnaji pokračoval v Praze a v Mostě seriál Českého poháru jednotlivců v billiard-hockeyi šprtci. Zatímco v Praze se hrál turnaj střední úrovně ČP12 a jeho výsledky mohou mít vliv na postup či nepostup na mistrovství ČR, mostecký turnaj byl do poháru zařazen jako nejnižší kategorie Expres a přilákal hlavně místní žáky a juniory.

Až na bronzovou příčku se v Praze probojoval Ondřej Müller (BHC AB STAIN Most), který si vedle poháru za třetí místo odnesl i trofej pro nejlepšího staršího žáka. Jeho dva oddíloví spoluhráči Blažek a Ježek slibně rozehraný podnik k medailovým pozicím nedotáhli a obsadili páté a šesté místo. Těsně za hranicí první desítky pořadí se umístil Patrik Gadžor z týmu druholigových Lišáků. Vítězství si z turnaje odvezl brněnský Martin Kučera. Do historických tabulek se zapsala Milada Foltýnová, která se teprve jako druhá žena probojovala do finále turnaje této úrovně.

Mostecký turnaj se odehrál tentokrát v tělocvičně 8. ZŠ a mladí hráči předváděli hodně útočný šprtec. Na přední příčky se prosadili hráči, kteří dostávají pravidelně příležitost v prvoligových a druholigových oddílech. Vítězem se stal Pavel Vocloň s mosteckých Lišáků. Kategorii mladších žáků vyhrál Miroslav Romaniuk (SVČ Most). Výsledky obou turnajů si prohlédněte na webu Unie HSH.

Následující víkend je vyhrazen soutěžím družstev. V sobotu se v klubovně BHC Most na býv. 13. ZŠ odehraje druhé kolo 3. ligy družstev. V neděli pak Lišáci Most zajíždějí do Peček ke čtvrtému kolu 2. ligy družstev.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

1.liga družstev

so 8. září 2018 MOST

Ikona Informace Informace

(Český pohár - ČP36)

so 22. září 2018 BŘECLAV

Polish Open

so 6. října 2018 CZYZOWICE, Polsko

Zobrazit více akcí