Lišáci loupili v Pečkách

V ne 1. května 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Vynikající vystoupení předvedli mostečtí Lišáci ve čtvrtém kole 2.ligy billiard-hockeye šprtce v Pečkách. V sestavě Novotný, Purket, Vocloň, Gadžor a Kraček porazili postupně Sokol Stochov 4:2, Boršov n.V. 6:2, vedoucí ESH Praha vysoko 6:1 a na závěr po nečekaně vyrovnaném průběhu domácí Pečky 4:2. Po čtyřech kolech Lišáci figurují na druhém místě tabulky a díky stoprocentnímu bodovému zisku z Peček se razantně vrátili do hry o postup do finále Druholigového poháru. Litvínov měl tentokrát volno. Na průběžném čtvrtém místě litvínovských se nic nezměnilo.

Hrálo se také hodně nekompletní druhé kolo 3.ligy. V něm se odehrály jen tři zápasy. Přesto se měnilo pořadí v čele tabulky. Dosud vedoucí Plzeň podlehla SVČ Most 3:6 a klesla na druhé místo. Kompletní výsledky a statistiky 2. a 3.ligy budou během několika dnů zveřejněny na webu Unie HSH.

V tomto týdnu billiard-hockeyisté z Mostu a okolí soutěže nehrají. Pohotovost ale mají hráči a hráčky táhlového hokeje Chemoplast. V sobotu se v SVČ Most koná Pohár Tymos, zařazený do Českého poháru jako první letošní turnaj vyšší kategorie „A“. Výsledky tohoto podniku hodně napoví o šancích jednotlivých hráčů na postup na mistrovství ČR.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.