Colorado vítězem Mostecké NHL

V út 14. června 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality.

V devátém ročníku Mostecké NHL v billiard-hockeyi se z premiérového vítězství raduje Colorado Avalanche s koučem Ondřejem Černým. Po několika marných pokusech o zisk Stanley Cupu se tradiční účastník soutěže letos dočkal zaslouženého triumfu. Ve čtvrtfinále nejprve Colorado bez boje přešlo přes Boston Bruins. Boston sice jako tým do play-off postoupil, jeho vlastní kouč Ondřej Taldík s ním ale sám neodehrál potřebný počet zápasů a ztratil tak nárok na účast ve vyřazovacích bojích. V semifinále Colorado přehrálo obhájce titulu z Washingtonu (Zdeněk Bednář) 4 : 2. Stejným poměrem zápasů pak Colorado zvítězilo i ve finále nad San Jose Sharks (Jakub Hasil).

Přihlášky do jubilejního desátého ročníku mohou zájemci podávat právě v těchto dnech. Uzávěrka je již 30.června. Souběžně s Mosteckou NHL byla zakončena i Farmářská soutěž, kterou jednoznačně ovládl Ondřej Müller s týmem Reading Royals. S koncem školního roku rovněž končí na školách kroužky. Zahájeny budou opět v září a o jednotlivých hracích dnech budou zájemci informováni jak přímo ve školách, tak na webových stránkách BHC Most. V sekci soutěže jsou postupně doplňovány výsledky a statistiky interních soutěží a kroužků 2010/11.

I když je klubová činnost v letních měsících značně omezena, šprtec si všichni zájemci mohou zahrát i v tomto období. Od června do září se hraje tréninková Letní liga a to každé pondělí, v klubovně BHC Most na býv.13.ZŠ Most. Červnové a zářijové termíny se hrají od 18:00 do 20:00. V červenci a v srpnu se hraje již od 16:00 do cca 19:00.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.