Stolní hokejisté jedou do Švédska

V út 9. srpna 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Mezinárodní turnaje.

Početné zastoupení bude mít Mostecko na letošním ročníku Scandinavian Open ve stolním hokeji. Turnaj proběhne na tradičním místě, v Lundu, v jihošvédském regionu Skane. V rámci severského vystoupení absolvují stolní hokejisté hned tři turnaje. Nejvýznamnějším bude Scandinavian Open v billiard-hockeyi (WTHA Tour – Master), doplněné stejnojmenným turnajem v táhlovém hokeji Chemoplast a dalším billiard-hockeyovým turnajem Scanian Open (WTHA Tour – Challenger). Mostecko bude zastoupeno ve všech kategoriích a vedle zkušených hráčů se představí i některá méně známá jména. Letošní Scandinavian Open by mělo být podle předběžných přihlášek kvalitně obsazeno. Z Česka se kromě mostecké výpravy chystají také prvoligové celky SHL Brno a SHC Bizoni Uherčice. Nejlepší hráče vyšlou i reprezentace Švédska a Dánska. Na zajištění účasti juniorů z Mostecka se finančně podílí Ústecký kraj.

Složení „mostecké“ výpravy: Zdeněk Bednář, Ondřej Frýba (oba BHC AB STAIN Most), Jakub Novotný, Karel Kraček (oba Lišáci Most), Michal Justra, Jakub Hasil (oba SHL StarColor Litvínov), Daniel Pícha (KSH ZŠ Meziboří), Tomáš Sýkora (BHC 4.ZŠ Most), Zuzana Sýkorová, Lucie Sýkorová, Miloslava Palivcová (všechny Most), Barbora Přibylová (Kralupy n/V)

Scandinavian Open se pravděpodobně zúčastní také Jiřina Mencl a Ondřej Taldík (oba Black Sharks Most), kteří ale necestují společně s výpravou a kteří po sezóně pravděpodobně změní klubovou příslušnost do švédského týmu Lund BHC, ve kterém letos mají střídavý start.  Naopak společně s „mosteckou“ výpravou cestuje také Patrik Juchelka (SHL Brno), na kterého nezbylo místo v autě :))

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.