BHC Most slaví 15 let, výroční turnaj uspořádal pod širým nebem

V st 14. září 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Netradičně pojal BHC Most turnaj k patnáctému výročí vzniku svého klubu. Již v prosinci zorganizoval pro pozvané turnaj ve šprtcové čtyřhře. Druhou částí, která se uskutečnila nyní, byly otevřené turnaje v billiard-hockeyi šprtci a táhlovém hokeji Chemoplast. Akce se konala pod názvem „15 let AB STAIN & 15 let BHC Most“ na neobvyklém místě, pod otevřeným nebem před prodejnou StarColor v Mostě.

V konkurenci tří desítek hráčů a hráček ve šprtcovém turnaji zvítězil favorizovaný Kamil Blažek, jediný zástupce prvoligového týmu BHC AB STAIN Most. Druhým místem příjemně překvapil Karel Kraček z druholigových Lišáků. Celkově třetí místo a prvenství mezi staršími žáky vybojoval Matěj Šanoba. Nejlepším mladším žákem byl Miroslav Romaniuk (SVČ Most) a kategorii dívek vyhrála Helena Koníčková z 10.ZŠ Most.

Překvapivým vítězem chemoplastového turnaje se stal Patrik Gadžor před Martinem Laštůvkou a Ondřejem Šalandou. Stejně jako ve šprtcovém turnaji kategorii žen a dívek vyhrála Helena Koníčková.

Kompletní výsledky šprcového turnaje jsou k dispozici na webu UHSH, chemoplastové pak na webu SMSHSK.

Soutěže v billiard-hockeyi šprtci pokračují příští týden 1. a 2.ligou družstev. BHC AB STAIN Most cestuje do Žďáru nad Sázavou k utkáním s místním týmem a s Dobrou Vodou. Druholigové celky Lišáci Most a SHL StarColor Litvínov hrají v domácím prostředí v klubovně na býv. 13.ZŠ Most.