Mostečtí vezou další prvoligovou výhru

V út 27. září 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Čtvrté kolo nejvyšší soutěže družstev billiard-hockeye zavedlo BHC AB STAIN Most do Žďáru nad Sázavou. Zde se mostečtí utkali s domácím týmem a favorizovanou Dobrou Vodou. Jihočeši, jako každoročně bojující o nejvyšší příčky, neponechali nic náhodě, do Žďáru přijeli v plné síle a bez větších potíží si poradili jak s domácími, tak s Mostem. BHC AB STAIN Most pak zvládl pro něj důležitější zápas proti Žďáru v poměru 11:9 a připsal si letošní čtvrtou výhru. Mostečtí mají v posledním ligovém kole volno a končí tak sezónu s bilancí čtyři výhry a pět porážek. Aktuálně jim patří pátá příčka, o jejich konečném umístění ale rozhodne až poslední kolo. V každém případě se jedná o historicky nejlepší výsledek Mostu v nejvyšší soutěži.

Ve druhé lize bylo na programu již kolo páté a hrálo se v klubovně BHC Most na býv.13.ZŠ. O postup do finále usilující Lišáci Most nečekaně ztráceli. Po vysoké výhře na ESH Praha 6:2 získali jen bod za hubenou remízu 1:1 s Litvínovem, hodně překvapivě prohráli 3:4 s Boršovem a nedotáhli ani slibně rozehraný zápas se Stochovem 3:5. V posledním kole musejí Lišáci získat nejméně pět bodů, chtějí-li pomýšlet na druholigové finále. Lépe se tentokrát vedlo Litvínovu, který bez nervů sezónu dohrává na čtvrté příčce. Po těsné prohře se silným Stochovem 2:3 a remíze v derby s Mostem zaznamenal Litvínov dvě klidná vítězství nad Prahou 5:2 a Boršovem 6:3.

V posledním kole 2.ligy zamíří Most i Litvínov koncem října na půdu favorizovaného Stochova. V aktuálním programu jsou turnaje jednotlivců. Hráči billiard-hockeye šprtce i táhlového hokeje Chemoplast jedou do Marienbergu k závěrečnému dílu Česko-saské ligy. Následuje tradiční šprtcový turnaj o Pohár města Meziboří.

Kompletní výsledky a statistiky 1. i 2.ligy družstev budou zveřejněny na webu Unie hráčů stolního hokeje.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

pá 14. prosince 2018 MOST

Liga škol - finále

so 26. ledna 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí