V 1.lize billiard-hockeye nakonec šestí

V st 26. října 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

V posledním kole nejvyšší soutěže družstev měl BHC AB STAIN Most volno a očekával, jak jiní rozhodnou o konečném pořadí 1.ligy. Nejvíce mostecké zajímal trojzápas v Boskovicích. Zde si Doudeen Team připsal dvě vítězství, přeskočil Most v tabulce a skončil čtvrtý. Boskovice s jednou výhrou a jednou prohrou zůstaly za naším zástupcem. BHC AB STAIN Most nakonec obsadil ve své dosud nejúspěšnější sezóně šestou příčku. Zajímavé věci děly i v dalších zápasech. Tým Prague NHL z technických důvodů nedorazil do Ostravy a tak se tu utkali pouze domácí Šprtmejkři s SHL SDS Exmost Brno v přímém souboji o bronz. Z něj vyšel úspěšněji brněnský celek. O titulu se rozhodovalo v Dobré Vodě u Českých Budějovic. Dva nejúspěšnější celky letošního ročníku nejdříve nečekaně a poměrně vysoko podlehly Uherčicím, které jinak v 1.lize zažily hodně nevydařenou sezónu. Poté došlo na taktickou bitvu mezi Dobrou Vodou a BHC Dragons Brno. Po vítězství 9:6 se z obhajoby zlata mohou radovat brněnští Dragoni. V Leaders Trophy, hodnocení jednotlivců v 1.lize, zvítězil Petr Honsa z Dobré Vody. Mostecký Tomáš Fleišman obsadil výborné čtvrté místo.

V české skupině 2.ligy se závěrečné kolo hrálo ve Stochově. Lišáci Most vykročili za postupem do finále Druholigového poháru rázně. Postupně porazili Boršov, Litvínov a Pečky a postup jim nemohla pokazit ani závěrečná vysoká prohra se Stochovem. SHL StarColor Litvínov zůstal v celé sezóně za očekáváním. V posledním kole, které již nemohlo nic změnit na čtvrté příčce litvínovských, porazil pouze slabé Pečky. Kromě toho si připsal tři porážky.

Všechny tři týmy čeká ještě United Energy Českomoravský pohár družstev, který se uskuteční ve dnech 12.-13.listopadu na 15.ZŠ Most. Akci vedle hlavního partnera podpořilo také město Most a Europe Direct Most.

Kompletní výsledky a statistiky 1. a 2.ligy družstev, stejně tak jako rozlosování Českomoravského poháru, najdete na webu Unie HSH.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

pá 14. prosince 2018 MOST

Liga škol - finále

so 26. ledna 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí