Pohár města Mostu pro Jiřího Ježka

V pá 23. prosince 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Krátce po mistrovství republiky začala billiard-hockeyistům nová sezóna. Pohár města Mostu přilákal na mosteckou 15.ZŠ na pět desítek účastníků, většinou z Mostu a blízkého okolí. Přespolní konkurenci tvořili tentokrát pouze zástupci Prahy a Peček. Všechny trofeje ale zůstaly domácím. Druhé vítězství kariéry si připsal Jiří Ježek, který zvrátil průběh finálového zápasu proti Müllerovi z 0:2 na konečných 3:2 v penaltovém rozstřelu. Třetí místo vybojoval Patrik Purket. Pořadatelské 15.ZŠ Most patří dva poháry za prvenství kategorii mladších žáků a žen díky Vojtěchu Jandečkovi a Daniele Uherové. Vítězství v kategorii starších žáků získal Miroslav Novák ze 4.ZŠ Most. Kompletní výsledky turnaje jsou zveřejněny na webu Unie hráčů stolního hokeje. Před novou sezónou někteří hráči změnili klubovou příslušnost. Týká se to i vítěze Poháru města Mostu Jiřího Ježka, který neměl jisté místo v mosteckém prvoligovém „A“ týmu a odchází na hostování do druholigového týmu Old Friends Most.

Klid zbraní vyhlašují stolní hokejisté z Mostecka až do poloviny ledna, kdy jedou k dalšímu turnaji Českého poháru ve šprtci do Luštěnic. První lednový týden bude ale zajímavý z pohledu sportovní diplomacie. Rada zástupců totiž bude schvalovat mj. nominaci na mistrovství světa 2012. Určí také rozlosování soutěží družstev. V nejvyšší soutěži se opět představí BHC AB STAIN Most. Jeho rezervami ve 2.lize jsou Lišáci Most a SHL StarColor Litvínov. Do 2.ligy nastoupí také samostatný oddíl Old Friends Most, vítěz Severočeského třetiligového poháru.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

pá 14. prosince 2018 MOST

Liga škol - finále

so 26. ledna 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí