Mezibořský Expres pro Blažka

V ne 29. ledna 2012 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Dobrou formu, která Kamilu Blažkovi přinesla na nedávném turnaji ČP12 v Luštěnicích druhé místo, zúročil tento hráč i při dalším šprtcovém turnaji. V Meziboří si vítězství na podniku regionální úrovně (kategorie Expres) zajistil opět kvalitní defenzivou. Za ním se ve výsledkové listině seřadila trojice hráčů ambiciózního druholigového oddílu Old Friends Most – druhý Fedič, třetí Mařík a čtvrtý Veis. Domácích se v jinak početném startovním poli sešlo kvůli kolizi se žákovským fotbalem méně, než je zde obvyklé. Přesto pořadatelský oddíl vybojoval hned tři trofeje ve vypsaných kategoriích díky Janu Peškovi (mladší žáci), Davidu Červenému (starší žáci) a Barboře Procházkové (ženy/dívky). Další příležitost bodovat v Českém poháru budou mít hráči a hráčky z Mostecka v sobotu 11.února. Pohár 15.ZŠ Most je do soutěží zařazen jako kategorie ČP12 a kromě hráčů z blízkého okolí se očekává zastoupení také středočeských a jihomoravských oddílů.  
Mezitím odstartují rovněž soutěže družstev, pro celky z regionu letos ovšem velice zvolna. V prvním ligovém termínu nastoupí totiž jen třetiligové týmy. Úvodní kolo je na programu v sobotu 4.února v klubovně BHC Most na býv.13.ZŠ Most.

AB STAIN Cup Meziboří – Český pohár v billiard-hockeyi šprtci (Expres) – výsledky členů BHC Most: 1. Kamil Blažek (BHC AB STAIN Most), 5. Patrik Purket (Lišáci Most), 6. Zdeněk Bednář (BHC AB STAIN Most), 7. Petr Štěrba (SHL StarColor Litvínov), 8. Jiří Vágner (Klub dětí Most), 9. Ondřej Müller II. (BHC AB STAIN Most), 12. Marek Synek (BHC 4.ZŠ Most), 15. Matěj Šanoba (SHL StarColor Litvínov), 17. Daniel Pícha (BHC AB STAIN Most), 18. Martin Potůček (BHC 15.ZŠ Most), 19. Ondřej Frýba (BHC AB STAIN Most), 20. Tomáš Komůrka, 21. Tomáš Sýkora (oba SHL StarColor Litvínov), 22. Vojtěch Jandečka (BHC 15.ZŠ Most), 25. Patrik Gadžor (Lišáci Most), 26. Šimon Jandečka (BHC 15.ZŠ Most), 27. Vratislav Prošek (Klub dětí Most), 28. Tomáš Ferkl (BHC 15.ZŠ Most), 31. Zbyněk Synek, 34. Jakub Fabry, 35. Ondřej Psota (všichni BHC 4.ZŠ Most) – kompletní výsledky budou zveřejněny na webu Unie hráčů stolního hokeje

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

pá 14. prosince 2018 MOST

Liga škol - finále

so 26. ledna 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí