V Brně se mosteckým příliš nedařilo

V po 20. února 2012 napsal Jakub Hasil do kategorií Domácí soutěže - jednotlivci.

Na prvním letošním turnaji nejvyšší kategorie ČP36 Českého poháru v billiard-hockeyi šprtci startovalo v Brně sedmnáct hráčů z mosteckých a litvínovských oddílů. Žádnou velkou díru do světa ale tentokrát neudělali. Nejlepší z nich obsadili místa na konci druhé desítky. Osmnáctý skončil Petr Henych z týmu Old Friends, o jednu příčku níže pak jeho oddílový spoluhráč Lukáš Mařík. Teprve za nimi se umístili zástupci prvoligového celku BHC AB STAIN Most. Dvacáté místo obsadil Müller a třiadvacáté Blažek. Dobré bodové zisky připsali také litvínovští, Hasil (29.) a junior Šanoba (38.), celkově ale zůstali mostečtí v Brně výsledkově za očekáváním. Hodně se naopak dařilo boskovickým. Lídři vedoucího celku první ligy Feruga a David skončili první a třetí. Kompletní výsledky a fotky z turnaje si prohlédněte na webu Unie hráčů stolního hokeje.