Fleišman třetí na Poháru 15.ZŠ Most

V po 13. února 2012 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Tělocvična mostecké 15.základní školy je častým a oblíbeným místem konání soutěží v billiard-hockeyi šprtci. Tentokrát se zde hrálo přímo o Pohár 15.ZŠ Most, zařazený do hodnocení Českého poháru jako turnaj střední úrovně ČP12. Početní převahu ve startovní listině měly pochopitelně oddíly z Mostecka. Zastoupeny byly ale i středočeské a pražské kluby, SHL Brno a jedním hráčem dokonce ostravští Šprtmejkři.

Pestré bylo nakonec i složení na stupních vítězů. V konkurenci sedmi desítek účastníků zvítězil brněnský Patrik Juchelka před Jaromírem Foltýnem st. z Peček. Pohár za třetí místo zůstal v Mostě a zápas o bronz měl příchuť derby.  Lépe jej zvládl Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most), který zdolal Petra Henycha z Old Friends Most. Trofej pro vítězku kategorie žen si z Mostu odváží Dagmar Lazárková (BHC Vršovice). Nejlepším starším žákem turnaje je Tomáš Sýkora hájící barvy SHL StarColor Litvínov. Pohár pro nejlepšího mladšího žáka má neobvykle dva držitele – Tomáše Ferkla a Vojtěcha Jandečku, oba z týmu BHC 15.ZŠ Most.

Již tuto sobotu čeká hráče billiard-hockeye další turnaj Českého poháru jednotlivců. Podnik nejvyšší kategorie ČP36 se hraje v Brně a chystá se na něj i početná výprava z Mostecka.

Kompletní výsledky Poháru 15.ZŠ Most si můžete již teď stáhnout z webu Unie hráčů stolního hokeje. Během několika dnů tamtéž najdete i fotky z turnaje.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.