Mostečtí startovali na Slovakia Open

V po 24. dubna 2017 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Stolní hokejisté ze Slovenska, Polska, Švédska a České republiky se utkali na Slovakia Open v Trenčíně. Ve městě pod hradem Matúše Čáka se představili i mostečtí stolní hokejisté. V billiard-hockeyové části měl Most trojnásobné zastoupení díky členům druholigového družstva BHC StarColor Most „B“. Nejvýznamněji se z nich do výsledků turnaje zapsal Jan Matuščín. Obsadil celkové desáté místo a odnesl si pohár pro vítěze kategorie starší žáci. Další výsledky: 27. Pavla Mišíková, 28. Jozef Matuščín. Zvítězil břeclavský Simon Kaňa před Miroslav Škorpíkem (Dragons Modřice) a Švédem Gellerstamem.

Do chemoplastové části Slovakia Open nastoupilo hned deset mosteckých hráčů a hráček. Těsně za medailovými příčkami skončili čtvrtý Jan Kusý a pátý Martin Laštůvka (oba Black Sharks Most). Zvítězil Ladislav Šustáček (SHL Brno), druhý byl leader Českého poháru Jaromír Foltýn Sen. (Senny-Oři) a bronz bral domácí Damián Chlebana.

Další soutěže čekají na stolní hokejisty až v polovině května.