Purket sedmý v Dobré Vodě

V ne 22. dubna 2012 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Český pohár v billiard-hockeyi šprtci pokračoval v Dobré Vodě u Českých Budějovic turnajem nejvyšší kategorie ČP36. Mezi devíti desítkami účastníků z celé republiky se představilo i patnáct zástupců mosteckých a litvínovských oddílů. Mostečtí na jihu Čech obsadili pouze kategorie muži a junioři. Výborný výkon předvedl junior Patrik Purket (Lišáci Most), který s bilancí šesti výher a dvou porážek vybojoval sedmé místo. Stejné zápasové bilance dosáhl na třináctém místě lídr prvoligového BHC AB STAIN Most Tomáš Fleišman. Slušné bodové zisky směrem k postupu na mistrovství ČR zaznamenali také jeho oddíloví spoluhráči Blažek (21.), Müller (25.), Pícha (38.) i litvínovský Šanoba (36.). Naopak vůbec se nedařilo dalším hráčům mosteckého „áčka“. Bratři Frýbové a Bednář skončili na chvostu tabulky. Větší přísun bodů očekávali rovněž členové Old Friends Most, kteří se seřadili až v páté desítce pořadí.

V následujícím víkendu má většina stolních hokejistů volno. České soutěže jsou v programu až na začátku května. Hrát se bude ale v Petrohradě a součástí české výpravy na sedmý ročník Russia Open jsou i dva členové BHC Most.