Mostečtí žáci v Praze suverénní

V st 6. března 2013 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Semifinále čtrnáctého ročníku Ligy škol v billiard-hockeyi se v Praze odehrálo zcela v režii týmů z Mostecka. Vítězem se stal výběr 8.ZŠ Most (Baloun, Reisig, Struhovský, Šlégr) těsně následovaný 10.ZŠ Most. Bronz si z Prahy odváží ZŠ Meziboří. Čtvrtým místem i sportovní cestou potvrdila postup do celostátního finále 15.ZŠ Most. Účastnické místo ji zaručoval již předem fakt, že je pořadatelem finále. Až za našimi zástupci a za postupovými místy byla klasifikována nejlepší žákovská družstva ostatních oblastí Čech.

Celostátní finále se koná na 15.základní škole v Mostě v sobotu 23.března v rámci United Energy víkendu stolního hokeje. Souboj o republikové medaile se letos ztenčil na souboj Mostecka proti jižní Moravě. Z moravského semifinále si totiž účast ve finálovém turnaji zajistila družstva CVČ Kohoutovice, ZŠ Hrušovany n.J., DDM Boskovice a ZŠ Břeclav Slovácká. Kompletní výsledky obou semifinále Ligy škol si můžete prohlédnout na webu Sdružení mládeže SHSK.

Kromě Ligy škol se v Praze hrál také šprtcový turnaj jednotlivců Roháč Expres. Do Českého poháru byl zařazen jako nejnižší kategorie, přesto přilákal téměř padesát účastníků. Vítězem se stal Jaromír Foltýn Jun. z prvoligového celku FS Sokol Stochov-Pečky. Bodovali i mostečtí. Celkově pátý Vojtěch Jandečka byl nejlepším mladším žákem, desátý Patrik Šlégr vyhrál kategorii starších žáků. Výsledky a fotky z Roháč Cupu přináší web Unie hráčů stolního hokeje.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP36)

so 7. září 2019 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 6. října 2019 STOCHOV

Ikona Informace Informace

United Energy Czech Open

so 12. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár WTHA

ne 13. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí