Čtvrté místo na Russia Open

V pá 25. dubna 2014 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Mezinárodní turnaje.

Desátý ročník mezinárodního turnaje Russia Open ve stolních hokejích proběhl v minulém týdnu v Sankt Petěrburgu. Fakticky se ovšem podnik konal jen devětkrát, vynechán byl rok 2011, kdy Rusko hostilo mistrovství Evropy. Třetím rokem po sobě Russia Open zahrnovalo soutěže v disciplínách billiard-hockey šprtec, air-hockey a táhlový hokej Chemoplast.

Na startu nemohl chybět ani rekordman petrohradského turnaje Jakub Hasil, který startoval ve všech dosavadních ročnících a to i ve všech disciplínách. Ve své hlavní disciplíně, kterou je billiard-hockey šprtec, obsadil čtvrté místo s bilancí čtyř výher a jedné prohry. Další čtvrté místo přidal v táhlovém hokeji Chemoplast. Nečekané stříbro vybojoval mostecký hráč v air-hockeyi.

Již za měsíc čeká mostecké stolní hokejisty další mezinárodní podnik. V Krakově se zúčastní mistrovství Evropy. Do české reprezentace byla letos nominována hned pětice mosteckých – Kamil Blažek, Ondřej Černý, Ondřej Müller (všichni BHC AB STAIN Most), Lukáš Doležal (Black Sharks Most) a Kateřina Doležalová (Lejdýs Most).